Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
NatasjavE schreef:Zinzi_jewel schreef:Benieuwd naar beeld materiaal want charmeur x flemming klinkt niet erg gelders...
Via, via hoorde ik dat het een soort van sleurhut is(als in niet vanzelf willen lopen)
pillow schreef:In mijn ogen voegt de Charmeur niks toe. Niet qua afstamming en niet qua bewegingen. De achterbenen komen er wat sleperig achteraan. janderegelaa ze hebben hem er bij de rijpaarden niet uitgegooid maar geadviseerd over te stappen naar de gelderse richting. De Fantastique vond ik goed en hij schijnt enorm te springen. De Alexandro heeft een wat arme aangestoken hals, maar beweegt best. De afgewezen Alex was achter ronduit onregelmatig
janderegelaa schreef:pillow schreef:In mijn ogen voegt de Charmeur niks toe. Niet qua afstamming en niet qua bewegingen. De achterbenen komen er wat sleperig achteraan. janderegelaa ze hebben hem er bij de rijpaarden niet uitgegooid maar geadviseerd over te stappen naar de gelderse richting. De Fantastique vond ik goed en hij schijnt enorm te springen. De Alexandro heeft een wat arme aangestoken hals, maar beweegt best. De afgewezen Alex was achter ronduit onregelmatig
Deze Charmeur was niet door naar de 2e bezichtiging:
http://www.kwpn.nl/wp-content/uploads/2 ... r-2013.pdf
janderegelaa schreef:pillow schreef:Ja dit zijn de dressuurhengsten. Het gaat nu over de gelderse hengsten en daar was deze naar doorverwezen.
Nadat hij er bij de dressuurhengsten uitgegooid was ja...
GJ9 schreef:Wat ik begrijp is dat Reijer van Woudenbergh de hengst heeft uitgenodigd voor de Geldersen. Keurt Reijer ook bij de rijpaarden?
Zo ja, dan heeft hij hem daar gezien, en heeft hij hem niet aangewezen voor de tweede bez dressuurhengsten maar uitgenodigd voor de eerste bez Geldersen.
Volgens mij hebben de eigenaren geen keuze gehad, dus dan is hij iig niet door naar de tweede bez van de dressuurhengsten, en ik vrees dat hij daar ook niet goed genoeg voor was (dus voor de Geldersen ook niet!).
Want als dit dier bomveel kwaliteit had, dan hadden ze de eigenaren de keuze kunnen geven: hij is aangewezen voor de tweede bezichtiging van de rijpaarden, maar we zouden hem bij de Geldersen goed kunnen gebruiken en we denken dat hij daar verder zal komen dan bij de rijpaarden (indien hij overduidelijk Gelders was maar dat vind ik dus niet).
pillow schreef:GJ9 schreef:Want als dit dier bomveel kwaliteit had, dan hadden ze de eigenaren de keuze kunnen geven: hij is aangewezen voor de tweede bezichtiging van de rijpaarden, maar we zouden hem bij de Geldersen goed kunnen gebruiken en we denken dat hij daar verder zal komen dan bij de rijpaarden (indien hij overduidelijk Gelders was maar dat vind ik dus niet).
Als ik het goed begrijp is dit nu je eigen interpretatie cq fantasie?