Paddock Paradise in Gasselte
Prijs: notk | Geplaatst: wo, 2023-05-17 21:36Informatie over de verkoper
- Geplaatst door lies_sparkle
- Lid sinds 19-6-2011
- Andere advertenties van lies_sparkle
- Informatie over veilig handelen
Advertentie details
- 1089 keer bekeken
- Advertentie melden
Een geweldige paddock paradise in Gasselte heeft ruimte voor maximaal 3 extra paarden of pony’s. Wij vragen u deze advertentie goed te lezen alvorens te reageren.
In Gasselte bevindt zich een paddock paradise van ruim 2 hectare. Één hectare is altijd voor de paarden. De andere hectare wordt gebruikt als winterweide en als hooiweide. Momenteel heeft de paddock paradise 3 bewoners. Twee minipaardjes en een IJslander. Een paddock paradise onderhouden doen wij momenteel met zijn tweeën met heel veel liefde. Dit kost uren werk per week. Daarom zoeken wij mensen die het ook leuk vinden om met hun pony/paard op deze paddock paradise te staan en daarnaast mee te helpen in het onderhoud, schoonhouden en de zorg.
De paarden op een paddock paradise hebben is een lifestyle. Voor ons staat het welzijn voorop, we genieten van het buiten zijn, het werken op het land en genieten van het soms simpelweg kijken naar hoe de paardjes genieten op de track en op de weide.
De paddock paradise bestaat uit grote, ruim opgezette tracks, een poel, een schuilstal met overkapping en opslag en verschillende weides. Momenteel staan de paarden 2-3 uur per dag op de weide. Ze krijgen tweemaal per dag porties afgewogen hooi uit een slowfeeder. Dit hooi komt dus van eigen land, hierdoor kunnen we de suiker-eiwit samenstelling zelf goed monitoren. De paarden staan het jaarrond op de weide, dat is het voordeel aan zoveel ruimte hebben. De paarden hebben een gelijke voerbehoefte en dus een beheerste toegang tot voedsel. Daarnaast wordt de rijkheid van het voer goed in de gaten gehouden.
Wij zijn op zoek naar een bepaald type baas en een bepaald type paard. Laten we beginnen met het paard. Zoals hierboven misschien wel duidelijk is geworden, hebben wij sobere rassen. De paarden krijgen niet te veel hooi en staan dus niet te lang op de weide. Wel is er altijd wat te knabbelen zodat ze echt paard kunnen zijn. We zoeken stabiele paarden. Momenteel bestaat onze kudde uit 2 ruinen en 1 merrie. Onze voorkeur gaat uit naar 3 ruinen of 2 ruinen en 1 merrie erbij. De paarden zijn 4, 6 en 11 jaar oud. Het zou leuk zijn als de nieuwe bewoners ook ongeveer die leeftijd hebben. Het zijn allemaal ontspannen en vriendelijke paarden, laag in stress en ontzettend lief naar elkaar. Ze staan met zijn drietjes bij wijze van spreken altijd op dezelfde vierkante meter. Wij zoeken ook een paard dat sober in onderhoud is en altijd vriendelijk naar zijn soortgenootjes is. Daarnaast spelen onze paarden graag, helemaal de 2 ruinen kunnen er wat van. Het zou leuk zijn als de nieuwe bewoners dit ook graag doen.
Naast sobere, vriendelijke paarden, zoeken we baasjes bij wie het paardenwelzijn ver, ver voorop staat. Een paddock paradise is veel werk en als eigenaar moet je het leuk vinden om hieraan bij te dragen. Dit betekent dus ook bijna dagelijks werk. Wij zoeken voornamelijk iemand met tijd en die lekker buiten werken en buiten zijn als hobby heeft. Iemand die geniet van de kikkers in de poel, de paardjes in de wei en de ganzen die je begroeten. Iemand die betrouwbaar is en zich verantwoordelijk voelt voor onze paarden want zo zullen wij ons ook naar jouw paard voelen. Wij doen alles samen en overleggen veel, alles voor de paarden, zij moeten gelukkig zijn.
Vlakbij zijn kleinere bossen waar je kunt buitenrijden. Als je van langere ritten houdt ben je met een kwartier aan de andere kant van de N34 en kun je heerlijk rijden in de bossen van Gieten-Gasselte. Je kunt rijden op de gehele Hondsrug. Ook is er een meer op een halfuurtje rijden waar je met je paard mag zwemmen. Blijf je liever dichterbij? Dan hebben we een poel op de paddock paradise waar je paard lekker in kan pootjebaden met warm weer.
Momenteel hebben wij plek voor maximaal 3 paarden en zijn wij op zoek naar maximaal 2 nieuwe baasjes die meekomen. Wij zijn goed bereikbaar maar houd er wel rekening mee dat je reistijd niet te lang wordt, juist omdat we bijna iedere dag zorg voor onze paarden verwachten. Mocht deze advertentie je interesse gewekt hebben, aarzel dan niet om een mailtje te sturen. Het zou leuk zijn als je jezelf en je paard(en) voor wilt stellen. Wie weet tot snel op een van de mooiste plekjes van Drenthe!
Groetjes van Saskia en Lisa