Perlino welsh sectie A merrie
Prijs: 2000 - 4000 | Geplaatst: vr, 2022-05-13 11:19Informatie over de verkoper
- Geplaatst door meganvr
- Lid sinds 17-12-2020
- Andere advertenties van meganvr
- Telefoon: 0643797465
- Informatie over veilig handelen
Advertentie details
- 523 keer bekeken
- Object bevindt zich in Vledderveen
- Advertentie melden
Geslacht: | |
Leeftijd: | |
Stokmaat: | |
Kleur: | |
Ras / stamboek: | |
Stamboekpapier: | |
Afstamming: |
Perlino welsh sectie A merrie
-3 jarige merrie
- gok 1.17/1.18
- Perlino met 4x wit en veel wit op het hoofd
- (nog) GEEN kinderpony
Afstamming is bekend maar Indie heeft geen papier (hengst was te jong voor deklicentie). Zie laatste foto
Gezien haar pittige karakter en merrie gedrag zie ik haar niet verhuizen als kinderpony. Wellicht dat ze in de toekomst wel geschikt is als kinderpony maar op dit moment is ze dat zeker niet. Dit is ook de reden waarom ze weg mag aangezien ik haar te gevaarlijk vind bij mijn nichtjes. Voor de mensport is het een leuke pony!
Ik wandel regelmatig met haar en dit doet ze graag. Kijkt niet op van groot verkeer en kan zowel samen als alleen op pad.
Hier loopt ze 24/7 op het gras met een stukje “bos”. In de winter heeft ze wel een deken op en dit heeft ze dan ook wel nodig.
Zodra ze hengstig is wordt ze gedekt door een welsh A hengst (mocht ze nog niet verkocht zijn). Prijs zal dan ook stijgen.
Ze is te bezichtigen in Vledderveen (drenthe).
Filmpje en vp op aanvraag.