Arabische jaarlingmerrie, zeer geschikt voor endurance!
Prijs: notk | Geplaatst: za, 2014-06-21 10:38Informatie over de verkoper
- Geplaatst door Annikab
- Lid sinds 8-5-2008
- Andere advertenties van Annikab
- Informatie over veilig handelen
Advertentie details
- 501 keer bekeken
- Object bevindt zich in Rotterdam
- Advertentie melden
Geslacht: | |
Leeftijd: | |
Kleur: | |
Ras / stamboek: | |
Stamboekpapier: | |
Afstamming: |
Te koop:
Doroata
Doortje (roepnaam) is ons verrassingsveulen van vorig jaar. Ik heb haar moeder verwaarloosd opgevangen en in september 2013 is Doortje geboren.
Haar moeder is de mega-bewegende Arabische Volbloedmerrie Dostawa (Borek x Dominika). Haar vader is ons onbekend.
Doortje is nu 10 maanden oud en 1.40 hoog. Waarschijnlijk zal ze de 1.60 ruim passeren. Vanaf dag 1 is Doortje in handen geweest. Dit heeft haar tot een makkelijke jaarling gemaakt, die goed aan het halster meeloopt, zich overal aan laat raken, voetjes geeft en erg mensgericht is.
Doortje is correct gebouwd, beweegt makkelijk en heeft een nieuwsgierig en nuchter karakter. Dit maakt dat ik in haar een fijn sportpaard zie voor bijvoorbeeld de endurance of eventing.
Doortje is te ontmoeten in Rotterdam. Hier staat zij in een gemengde kudde waaronder haar moeder. Hier kan ze tot 1 oktober nog blijven staan.
Foto's zijn recent gemaakt.De laatste foto is van haar moeder Dostawa.
Een goed tehuis is voor mij belangrijker dan de prijs.
Trefwoorden: arabisch, arabier, arabische, endurance, eventing