Artikel Tiger Horse

Moderators: Essie73, ynskek, Ladybird, Polly, Muiz, Telpeva, NadjaNadja

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 04-04-11 17:32

Hallo,

Ik ga weer eens een gokje wagen. :')
De andere ga ik ooit wel weer mee verder, maar van deze heb ik toch wat meer informatie.


Tiger Horse
De Tiger Horse kent twee soorten, De Hemelse Type en de Royaltytype (weet even geen vertaling daarvoor)
De Tiger Horse is nu nogsteeds in ontwikkeling, dus zijn er variaties van comformatie. Zelfs tussen de twee soorten. De Tiger Horse kan een rechte of een convexe profiel hebben. Fokkers streven naar de overheersing van de convexe profiel van de weerspiegeling van de Spaanse ouders. Deze paarden hebben grote ogen, die netjes en goed geplaatst zijn. Dit ras hebben mooie puntige oren. Die van een merrie is meestal wat langer dan die van de hengst. De hals is mooi gebogen, en is ook goed inwikkelt na al die jaren. De benen moeten goed onderhouden worden, omdat deze benen heel verfijnt zijn. De hoeven zijn op gemiddelde grootte in vergelijking met andere rassen.

De Tiger Horse komt een beetje overeen met de luipaard. De eigenschappen zijn ongeveer gelijk en gestreepte hoeven. Ze komen voor in allerlei kleuren. De basiskleur is die van een Appaloosa. Sokken bij dit ras zijn acceptabel, maar niet gelieft.

Beide types hebben de lengte van gemiddeld 1.52 Meter of hoger, alhoewel de hemelse type toch meer van 1.63 meter of hoger worden.


Het Verschil

De Royalty type vertoont een sterke telgang, die in vergelijking is met de Running Walk. De bouw is ook iets anders. De hebben rechtere schoudersen misschien een langere staartaanzet. Ze lijken meer op de oude Chinese Soulon Type of Iberische paard. . Royalty paarden hebben een gebogen nek buigen bij de tweede wervels, matige tot hoge schoft, en een matige lengte weer terug. Ze zijn erg populair voor mensen die parcours willen rijden.

De Hemelse type heeft niet echt een speciale gang, alhoewel ze vaak worden vertoont bij de Glide of "Indian Shuffle.'' Ze zijn vaak wat gespierder en groter en lijkt erg op de grotere type van de Royalty type. Dit ras lijkt ook meer op een Warmbloed paard. Ze worden vaak gebruikt voor Dressuur, Cross country en jumping eventing.


Geschiedenis

De Spanjaarden hadden geen woord voor Luipaard. Ze noemden daarom alle luipaard-achtige gewoon Tiger. De Tiger Horse is de stamvader van de Appaloosa, de Knabstrupper, en de Noriker paarden.

In 1992 begonnen Mark en Victoria Varley een fokprogramma genaamd: "El Caballo Tigre''. Dat was een paard dat vanuit de Verenigde Staten naar Spanje werd gebracht in de 16de eeuw. Ze begonnen met het fokken van een bepaald Appaloosa paard, maar opnieuw hadden ze geen gangen. In 2010 was gebleken hoe weinig er van dit ras waren, aldus Tiger Horse Association. De Soulon is de stamvader van de Tiger Horse. Deze zijn gefokt in China tijdens de T'ang dynastie rond 618 AD. De Soulon onstond na Chinese fokkers die zware trekpaarden hadden gefokt met lichtere paarden vanuit het westen, tot aan grote, snelle, berijdbaar te maken paarden.
Op 1 Januari 2011 werd De Soulon Tiger Horse Register in het leven geroepen om dit soort te bevorderen.


Tiger Horse Accociation

The Horse Association is een organisatie wil de eigenschappen van dit ras behouden van de oorsprongelijke stam. De doel van de T.H.A is het beschermen van dit ras en de kleuren te standaliseren.

Bron: http://en.wikipedia.org/wiki/Tiger_Horse

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 04-04-11 17:34


Marieke_K

Berichten: 12899
Geregistreerd: 03-06-04
Woonplaats: ****

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst: 04-04-11 20:24

Mooie aanvulling voor de Wiki, maar... wij wiki-mods zijn streng -O- Het artikel zoals je dat nu hier neer hebt gezet bevat een paar puntjes waar je nog aan moet werken :) De Wiki moet informatie verschaffen die iedereen begrijpt. In jouw stukje staan nu te moeilijke woorden. Ook staan er wat taalfouten in.

Daarnaast moet je als je voor de Wiki schrijft oppassen dat je niet iemands werk kopieert, dat is namelijk verboden. Iets letterlijk vertalen is ook kopiëren. De bedoeling van een Wiki artikel is dat je in je eigen woorden een artikel schrijft.

Ook houden we voor artikelen een bepaalde volgorde aan, kijk bijvoorbeeld naar het artikel over het Deens Warmbloed Paard. Ik denk dat het handig is als je de hulp pagina van de Wiki even doorleest. Dan weet je zelf ook beter wat er van een artikel verwacht wordt :)

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 05-04-11 16:23

Geschiedenis

In Spanje was er geen ander woord voor Luipaard. Ze noemden daarom alle luipaard-achtige gewoon Tiger, oftewel tijger.. De Tiger Horse is de stamvader van de Appaloosa, de Knabstrupper, en de Noriker paarden. De Tiger Horse is dus best al wel oud.

In 1992 begonnen Mark en Victoria Varley een fokprogramma genaamd: "El Caballo Tigre''. Dat was een paard dat vanuit de Verenigde Staten naar Spanje werd gebracht in de 16de eeuw. Ze begonnen met het fokken van een bepaald Appaloosa paard, maar opnieuw hadden de gefokte paarden geen gangen.. In 2010 was gebleken hoe weinig er van dit ras waren, aldus Tiger Horse Association. De Soulon is de stamvader van de Tiger Horse. Deze zijn gefokt in China tijdens de T'ang dynastie rond 618 AD. De Soulon onstond na Chinese fokkers die zware trekpaarden hadden gefokt met lichtere paarden vanuit het westen, gingen ze de paarden vorderen tot snellere en berijdbare paarden te maken.
Op 1 Januari 2011 werd De Soulon Tiger Horse Register in het leven geroepen om dit soort te bevorderen.


Eigenschappen

De Tiger Horse maakt onderscheidt tussen de Heavenly en Royalty Type.
De Tiger Horse is nu nogsteeds in ontwikkeling, dus zijn er variaties van comformatie. Zelfs tussen de twee soorten. De Tiger Horse kan een rechte of een convexe profiel hebben. Fokkers streven naar de overheersing van de convexe profiel van de weerspiegeling van de Spaanse ouders. Deze paarden hebben grote ogen, die netjes en goed geplaatst zijn. Dit ras hebben mooie puntige oren. Die van een merrie is meestal wat langer dan die van de hengst. De hals is mooi gebogen, en is ook goed inwikkelt na al die jaren. De benen moeten goed onderhouden worden, omdat deze benen heel verfijnt zijn. De hoeven zijn op gemiddelde grootte in vergelijking met andere rassen.

De Tiger Horse komt een beetje overeen met de luipaard. De eigenschappen zijn ongeveer gelijk zoals de gestreepte hoeven. Ze komen voor in allerlei kleuren. De basiskleur is die van een Appaloosa. Sokken bij dit ras zijn wel goed, maar fokkers willen ze liever niet.

Beide types hebben de lengte van gemiddeld 1.52 Meter of hoger, alhoewel de Heavenly type toch meer van 1.63 meter of hoger worden.


Het verschil tussen de twee types

De Royalty type laat een goede telgang zien, die in vergelijking is met de Running Walk. De bouw is ook iets anders. De hebben rechtere schouders en misschien een langere staartaanzet. Ze lijken meer op de oude Chinese Soulon Type of Iberische paard. . Royalty paarden hebben een gebogen nek buigen bij de tweede wervels, matige tot hoge schoft, en een matige lengte weer terug. Ze zijn erg populair voor mensen die parcours willen rijden.

De Heavenly type heeft niet echt een speciale gang, alhoewel ze vaak worden vertoont bij de Glide of "Indian Shuffle.'' Ze zijn vaak wat gespierder en groter en lijkt erg op de grotere type van de Royalty type. Dit ras lijkt ook meer op een Warmbloed paard. Ze worden het meest gebruikt voor Dressuur, Cross-Counrty en springwedstrijden.


Tiger Horse Accociation

The Horse Association is een organisatie die de oorspronkelijke eigenschappen van dit ras wil behouden. De doel van de T.H.A is het beschermen van dit ras en de kleuren te behouden.

Bron: http://en.wikipedia.org/wiki/Tiger_Horse

Marieke_K

Berichten: 12899
Geregistreerd: 03-06-04
Woonplaats: ****

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-04-11 20:17

Al een stuk beter :) Maar er zitten nog steeds moeilijke woorden in zoals convex. En ik denk dat het nog meer in je eigen woorden kan, vermoed dat je niet dagelijks het woord convex in de mond neemt ;) Misschien kan je daar nog naar kijken en wat aan sleutelen :)

Dribbel

Berichten: 13637
Geregistreerd: 13-08-05
Woonplaats: Cambridge (UK)

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-04-11 20:27

Ik heb een deel van je tekst er even bij gepakt en aangegeven hoe je het artikel bijvoorbeeld zou kunnen verbeteren:

De Tiger Horse is een oud ras en komt oorspronkelijk uit Spanje en dankt zijn naam aan zijn uiterlijk. De Tiger Horse is voor ons een verwarrende naam. Hij heeft namelijk geen tijgerprint, maar eerder aftekeningen die op die van een luipaard lijken. De Spanjaarden hadden geen woord voor een luipaard, waar de print van het paard op lijkt, dus noemde ze deze katachtige een tijger en daarom is dit paard Tiger Horse genoemd. In Spanje was er geen ander woord voor Luipaard. Ze noemden daarom alle luipaard-achtige gewoon Tiger, oftewel tijger.. De Tiger Horse is de stamvader van de Appaloosa, de Knabstrupper, en de Noriker paarden. De Tiger Horse is dus best al wel oud.

Je ziet dat ik in het bovenstaande stuk vooral wat uitleg heb gegeven over het verband tussen de naam en het Spaanse woord voor luipaard. Dit zou je in de rest van het artikel ook kunnen doen. Kijk eens of je het in simpele taal kunt schrijven.

Elise95

Berichten: 4204
Geregistreerd: 24-01-07
Woonplaats: Zuid-Holland

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst: 06-04-11 21:26

Geschiedenis

De Tiger Horse is een oud ras en komt oorspronkelijk uit Spanje en dankt zijn naam aan zijn uiterlijk. De Tiger Horse is voor ons een verwarrende naam. Hij heeft namelijk geen tijgerprint, maar eerder aftekeningen die op die van een luipaard lijken. De Spanjaarden hadden geen woord voor een luipaard, waar de print van het paard op lijkt, dus noemde ze deze katachtige een tijger en daarom is dit paard Tiger Horse genoemd. De Tiger Horse is de stamvader van de Appaloosa, de Knabstrupper, en de Noriker paarden.

In 1992 begonnen Mark en Victoria Varley een fokprogramma genaamd: "El Caballo Tigre''. Het fokprogramma is vernoemd naar het paard waarmee het allemaal begon. Dit paard werdt in de 16e eeuw vanuit de Verenigde Staten naar Spanje gebracht. Ze kruiste dit paard met een niet-gevlekte gangenpaard types.

In 2010 was gebleken hoe weinig er van dit ras waren, aldus Tiger Horse Association. De Soulon is de stamvader van de Tiger Horse. Deze zijn gefokt in China tijdens de T'ang dynastie rond 618 AD. De Soulon onstond na Chinese fokkers die zware trekpaarden hadden gefokt met lichtere paarden vanuit het westen, gingen ze de paarden vorderen tot snellere en berijdbare paarden te maken.
Op 1 Januari 2011 werd De Soulon Tiger Horse Register in het leven geroepen om dit soort te bevorderen.


Eigenschappen

De Tiger Horse maakt onderscheidt tussen de Heavenly en Royalty Type.
De Tiger Horse is nu nogsteeds in ontwikkeling, dus zijn er variaties van comformatie. Zelfs tussen de twee soorten. De Tiger Horse kan een rechte of een convexe profiel hebben. Fokkers streven naar de overheersing van de convexe profiel van de weerspiegeling van de Spaanse ouders. Deze paarden hebben grote ogen, die netjes en goed geplaatst zijn. Dit ras hebben mooie puntige oren. Die van een merrie is meestal wat langer dan die van de hengst. De hals is mooi gebogen, en is ook goed inwikkelt na al die jaren. De benen moeten goed onderhouden worden, omdat deze benen heel verfijnt zijn. De hoeven zijn op gemiddelde grootte in vergelijking met andere rassen.

De Tiger Horse komt een beetje overeen met de luipaard. De eigenschappen zijn ongeveer gelijk zoals de gestreepte hoeven. Ze komen voor in allerlei kleuren. De basiskleur is die van een Appaloosa. Sokken bij dit ras zijn wel goed, maar fokkers willen ze liever niet.

Beide types hebben de lengte van gemiddeld 1.52 Meter of hoger, alhoewel de Heavenly type toch meer van 1.63 meter of hoger worden.


Het verschil tussen de twee types

De Royalty type laat een goede telgang zien, die in vergelijking is met de Running Walk. De bouw is ook iets anders. De hebben rechtere schouders en misschien een langere staartaanzet. Ze lijken meer op de oude Chinese Soulon Type of Iberische paard. . Royalty paarden hebben een gebogen nek buigen bij de tweede wervels, matige tot hoge schoft, en een matige lengte weer terug. Ze zijn erg populair voor mensen die parcours willen rijden.

De Heavenly type heeft niet echt een speciale gang, alhoewel ze vaak worden vertoont bij de Glide of "Indian Shuffle.'' Ze zijn vaak wat gespierder en groter en lijkt erg op de grotere type van de Royalty type. Dit ras lijkt ook meer op een Warmbloed paard. Ze worden het meest gebruikt voor Dressuur, Cross-Counrty en springwedstrijden.


Tiger Horse Accociation

The Horse Association is een organisatie die de oorspronkelijke eigenschappen van dit ras wil behouden. De doel van de T.H.A is het beschermen van dit ras en de kleuren te behouden.



Heb dat kleine stukje bijgewerkt en het stukje van Dribbel toegevoegd. Wou meer doen, maar alle informatie is in het Engels en ik kom er echt niet uit. Het zou dus wel een aanwinst zijn als dit een goed stuk wordt :j

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-04-11 16:58

Fijn dat je mijn stukken kopieert.

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-04-11 18:27

Denk je dat kids van ca. 9 jaar begrijpen wat eigenschappen zijn? Anders moet dat ook even verandert worden.

Dribbel

Berichten: 13637
Geregistreerd: 13-08-05
Woonplaats: Cambridge (UK)

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-04-11 19:02

Eigenschappen kan prima hoor.

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-04-11 19:04

Oh, oke. Dan kan dat blijven staan. :)

Dribbel

Berichten: 13637
Geregistreerd: 13-08-05
Woonplaats: Cambridge (UK)

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-04-11 19:06

Is een algemeen aanvaardbaar woord waar de betekenis bij de meeste mensen we bekend is. Dat soort woOrden behoeven geen uitleg.

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-04-11 19:06

Oke. Ik ga nog even kijken of hier iets aan verandert kan worden.

Dribbel

Berichten: 13637
Geregistreerd: 13-08-05
Woonplaats: Cambridge (UK)

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-04-11 19:09

Ik heb nog een tip voor je. Het is iets wat ik zelf ook toepas. Lees elke zin eens hardop voor en kijk of deze lekker loopt. Is dit niet zo, dan kun je de zin herschrijven en/of met een ander samenvoegen en/of opsplitsen.

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-04-11 19:09

Oh, ik ga proberen. :)

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-04-11 19:11

Gut, weet even geen ander woord voor conformatie en convexe.

Marieke_K

Berichten: 12899
Geregistreerd: 03-06-04
Woonplaats: ****

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-04-11 19:45

Ander woord voor convexe is bol, of bolvormig. Conformatie kan ook beschreven worden als aanpassen, vormen naar, de vorm aannemen van.

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-04-11 19:46

Oh, dank je! Daar kan ik wel wat mee. :)
Heb nog een artikel gemaakt. Kan daar ook naar gekeken worden? :)

Elsa_83
Berichten: 34
Geregistreerd: 07-04-11

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-04-11 19:48

wat en interresant ras

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-04-11 19:49

Ik heb zojuist ook op google naar foto's gezocht. Het zijn echt mooie paarden hoor. :)

Elise95

Berichten: 4204
Geregistreerd: 24-01-07
Woonplaats: Zuid-Holland

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-04-11 19:59

Zijn inderdaad mooie paardjes. Een tipje: als je foto's wilt toevoegen, mag je niet zomaar foto's van internet plukken. Voordat je er heel veel moeite voor gaat doen en ze toch niet gebruikt worden ;)

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-04-11 20:00

Nee, dat had ik al gelezen in de regels. Maar toch bedankt. :)

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-04-11 20:06

Geschiedenis

De Tiger Horse is een oud ras en komt oorspronkelijk uit Spanje en dankt zijn naam aan zijn uiterlijk. De Tiger Horse is voor ons een verwarrende naam. Hij heeft namelijk geen tijgerprint, maar eerder aftekeningen die op die van een luipaard lijken. De Spanjaarden hadden geen woord voor een luipaard, waar de print van het paard op lijkt, dus noemde ze deze katachtige een tijger en daarom is dit paard Tiger Horse genoemd. De Tiger Horse is de stamvader van de Appaloosa, de Knabstrupper, en de Noriker paarden.

In 1992 begonnen Mark en Victoria Varley een fokprogramma genaamd: "El Caballo Tigre''. Het fokprogramma is vernoemd naar het paard waarmee het allemaal begon. Dit paard werdt in de 16e eeuw vanuit de Verenigde Staten naar Spanje gebracht. Ze kruiste dit paard met een niet-gevlekte gangenpaard types.

In 2010 was gebleken hoe weinig er van dit ras waren, aldus Tiger Horse Association. De Soulon is de stamvader van de Tiger Horse. Deze zijn gefokt in China tijdens de T'ang dynastie rond 618 AD. De Soulon onstond na Chinese fokkers die zware trekpaarden hadden gefokt met lichtere paarden vanuit het westen, gingen ze de paarden vorderen tot snellere en berijdbare paarden te maken.
Op 1 Januari 2011 werd De Soulon Tiger Horse Register in het leven geroepen om dit soort te bevorderen.


Eigenschappen

De Tiger Horse maakt onderscheidt tussen de Heavenly en Royalty Type.
De Tiger Horse is nu nogsteeds in ontwikkeling, dus zijn er variaties van vormen van het paard. Zelfs tussen de twee soorten. De Tiger Horse kan een rechte of een rondere profiel hebben. Fokkers streven naar de overheersing van de rondere profiel van de weerspiegeling van de Spaanse ouders. Deze paarden hebben grote ogen, die netjes en goed geplaatst zijn. Dit ras hebben mooie puntige oren. Die van een merrie is meestal wat langer dan die van de hengst. De hals is mooi gebogen, en is ook goed inwikkelt na al die jaren. De benen moeten goed onderhouden worden, omdat deze benen heel verfijnt zijn. De hoeven zijn op gemiddelde grootte in vergelijking met andere rassen.

De Tiger Horse komt een beetje overeen met de luipaard. De eigenschappen zijn ongeveer gelijk zoals de gestreepte hoeven. Ze komen voor in allerlei kleuren. De basiskleur is die van een Appaloosa. Sokken bij dit ras zijn wel goed, maar fokkers willen ze liever niet.

Beide types hebben de lengte van gemiddeld 1.52 Meter of hoger, alhoewel de Heavenly type toch meer van 1.63 meter of hoger worden.


Het verschil tussen de twee types

De Royalty type laat een goede telgang zien, die in vergelijking is met de Running Walk. De bouw is ook iets anders. De hebben rechtere schouders en misschien een langere staartaanzet. Ze lijken meer op de oude Chinese Soulon Type of Iberische paard. . Royalty paarden hebben een gebogen nek buigen bij de tweede wervels, matige tot hoge schoft, en een matige lengte weer terug. Ze zijn erg populair voor mensen die parcours willen rijden.

De Heavenly type heeft niet echt een speciale gang, alhoewel ze vaak worden vertoont bij de Glide of "Indian Shuffle.'' Ze zijn vaak wat gespierder en groter en lijkt erg op de grotere type van de Royalty type. Dit ras lijkt ook meer op een Warmbloed paard. Ze worden het meest gebruikt voor Dressuur, Cross-Counrty en springwedstrijden.


Tiger Horse Accociation

The Horse Association is een organisatie die de oorspronkelijke eigenschappen van dit ras wil behouden. De doel van de T.H.A is het beschermen van dit ras en de kleuren te behouden.

Nayomie
Berichten: 32854
Geregistreerd: 31-12-10

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 07-04-11 20:11

Ik heb alleen die confexe en die andere verandert. Meer is er niet aan verandert. Kon even Cross-Country niet vinden. Zit een typ-foutje in.

Marieke_K

Berichten: 12899
Geregistreerd: 03-06-04
Woonplaats: ****

Re: Artikel Tiger Horse

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-04-11 20:26

Ik ga er van het weekend goed naar kijken. Er zitten nog veel spelfouten in en ook sommige stukjes die niet helemaal correct zijn: als ik de Wikipedia pagina lees dan haal ik daar uit dat dit paard nauw verwant is aan de Appaloosa maar dit ras beheerst ook een telgang en heeft niet de raskenmerken van de Appaloosa. Daarnaast is het verhaal rondom de Soulon ook niet helemaal correct.

Ook staan er nog wat kromme zinnen in:
Citaat:
Beide types hebben de lengte van gemiddeld 1.52 Meter of hoger, alhoewel de Heavenly type toch meer van 1.63 meter of hoger worden.