Heb morgen de tweede wedstrijd na Carla haar peesblessure die ze vorig jaar had opgelopen, en nu is ze inmiddels al een tijdje in principe als genezen verklaard.
Vorige keer ging het redelijk goed


Woensdag ging het eventjes slecht, maar dat kwam doordat ze even een schrik had genomen omdat ze vanuit galop moest springen, en dat kent ze eigenlijk nog niet goed, en daarna had ze haarzelf oversprongen, en had ze haarzelf waarschijnlijk een beetje zeer gedaan. Dus had ze eventjes schrik. Maar daarna heeft ze wel trug wat gesprongen, maar ietsjes lager. En donderdag en vanmorgen hebben we nog een aantal sprongetjes gedaan tot max 70 cm ongeveer.




Nu maar hopen dat ze zich nog herinnerd van vorige jumping dat het eigenlijk wel leuk is, want toen had ze het pas door na 7 sprongen



Hopen dat het goed gaat dus! Morgen wrs een paar foto's

grts, Esther