Lieve Friese merrie
Prijs: €0,00 | Geplaatst: wo, 2026-03-11 11:09Informatie over de verkoper
- Geplaatst door Ashylaa
- Lid sinds 11-3-2026
- Andere advertenties van Ashylaa
- Telefoon: 0683207376
- Informatie over veilig handelen
Advertentie details
- 98 keer bekeken
- Object bevindt zich in Den Haag
- Advertentie melden
| Geslacht: | |
| Leeftijd: | |
| Stokmaat: | |
| Kleur: | |
| Ras / stamboek: | |
| Stamboekpapier: |
Hoi allemaal,
Mijn verzorgpaard Gwen gaat per 1 mei haar stalling kwijtraken. De boer (haar eigenaar) heeft de stal moeten verkopen. Als ik geen alternatieve plek voor haar vindt dan brengt hij haar in mei naar de slacht.
Gwen is ergens tussen de 23-25 jaar, al oud voor een Fries, maar ze is nog heel sterk. Wel heeft ze lichte artrose, dus meer dan een staprit zit er niet meer in. Bij ons was ze al lekker met pensioen.
Ze staat nu 24/7 buiten in een kleine merriekudde. Gwen is haar hele leven al gewend om in wisselende kuddes te staan. Ze is heel lief met kinderen.
Ik mag Gwen gratis overnemen van de boer, maar heel eerlijk kan ik 300-400 euro stallingsgeld p.m. niet betalen (daarom verzorg ik ook ipv een eigen paard).
Ik sta echt open voor alle suggesties, voor mij is het belangrijk dat zij een fijne plek heeft, ook als dat betekent dat ik haar niet meer kan zien.
Reacties
misschien kan je een boer in de buurt zoeken waar je haar neer mag zetten, succes. Hopelijk vindt je wat voor haar...