Horseboardmaatje gezocht omgeving Delft!
Gevraagd | Prijs: notk | Geplaatst: vr, 2017-04-28 14:54Informatie over de verkoper
- Geplaatst door Gast1490
- Lid sinds 21-6-2008
- Andere advertenties van Gast1490
- Informatie over veilig handelen
Advertentie details
- 1012 keer bekeken
- Object bevindt zich in Delft
- Advertentie melden
Hoi!
Zoals sommige van jullie wel al gemerkt hebben, begint horseboarden steeds meer een ding te worden. En die trend kan mij als fanatieke boarder én paardenmeisje natuurlijk niet ontgaan zijn! Ik ken het concept al zeker 5 jaar, maar heb er eigenlijk nooit aan gedacht om een zoekertje op bokt te zetten.
Ik ben dus opzoek naar iemand omgeving Delft die het leuk vindt om met haar paard dit met mij te gaan doen. Dit kan zowel over de weg, zandpaadjes, sneeuw als op het water. Maar ik heb eigenlijk vooral interesse om het op het water te doen (wakeboarden achter het paard dus). Delftse Hout leent zich hier zeer goed voor. Maar op een mooie zomeravond richting Scheveningen om het op het strand te doen, zeg ik zeker geen nee tegen :D Of als er een keer sneeuw ligt met mijn snowboard oid. Ik heb bijna alle soorten boards wel thuis staan en als ik het niet heb, ken ik wel iemand waarvan ik het kan lenen.
Qua ervaring met boarden, ik doe eigenlijk bijna alle boardsporten. Ik heb dus ervaring met longboarden, skateboarden, snowboarden, wakeboarden, surfen en kiten. Alleen windsurfen doe ik niet (who needs to windsurf if you have a kite and a sailboat :P ). Met de ene sport heb ik wat meer ervaring dan met andere natuurlijk, maar mijn algemene balans op een board is best goed.
Voor mij is het wel een must dat paardlief betrouwbaar is en niet trapt bij een schrikreactie. Het kan wel eens per ongeluk gebeuren dat ik zijn kont moet aanraken, dat het board zijn been aantikt of dat het touw hem onverwachts aanraakt. Een ongeluk zit in een klein hoekje en ik zou mijn knieën graag heel houden.
Mocht het klikken en we er alledrie plezier in hebben, zou ik het zeker op regelmatige basis willen doen. Het lijkt me voor alledrie een leuke afwisseling van de training. Op gegeven moment zou ik best willen toewerken naar tricks en who knows belanden we ooit op het NK horseboarden :D Maar een ontspannen rondje buitenrijden zou ik ook zeker gezellig vinden.
[Deze advertentie is automatisch gesloten.]