2-paards vrachtwagen voor B rijbewijs
Prijs: €2.950,00 | Geplaatst: wo, 2013-01-09 19:21Informatie over de verkoper
- Geplaatst door Gast3178
- Lid sinds 3-4-2003
- Andere advertenties van Gast3178
- Informatie over veilig handelen
Advertentie details
- 2066 keer bekeken
- Advertentie melden
Staat: |
Fijn vrachtwagentje met twee ruime laadvakken. De laadbak is volledig aluminium en behoeft dus geen onderhoud. De laadklep is volledig in orde en bestaat uit stevig rubber met geïntergreerde rubber sportjes.
Buiten de ruime laadvakken is er nog ruimte voor bijvoorbeeld spullen/een fiets voorin bij de zijdeur. De binnenkant ziet er netjes uit. Er zit een dicht tussenschot in en een dichtg voorschot wat open kan zodat de paarden niet onder de voorstang terecht kunnen komen.
Kenmerken:
Merk: peugeot, bouwjaar 1991, km stand 168900
- Brandstof: Diesel
- Massa voertuig: 2410 kilo
- Hoogte laadbak: 215 cm
- Lengte laadvak van stang tot stang (dit kan nog langer gemaakt worden want er is zat ruimte over): 185cm
- Breedte: 195cm
- vak voor spullen is 1.10m bij 1.95m
- Wielbasis: 365cm
- Rubberen vloer
- Achterlaadklep
- Zijdeur ingang
- trekhaak
- Opbouw is volledig aluinium
- APK tot 5 oktober 2013
De vrachtwagen heeft een laadvermogen van 1100 kilo. Daarnaast mag er nog een aanhanger achter van 1200 kilo. Start goed en is nog regelmatig in gebruik.
Alle schotten kunnen opzij of eruit (ook het schot voor de paarden zodat je alleen ook kan laden).
Wegens veranderde omstandigheden. Eventueel ruil met goeie kwaliteit tweepaardstrailer.