Hier is het voorgaande te lezen: [ITP] verwaarloosde pony's (mischien schokkende foto's)
En hier dan de foto's van afgelopen maandag:
Eerst het dode veulentje, zondags geboren, toen zag ik 'm in de wei liggen, en deze foto is dus van de dag erna

En het groepje pony's wie eerst bij dat veulen in de wei stonden, en nu dus in het weitje daarnaast, moeder zal daartussen zitten... (veulen is leuke Appal, verder ook een mooi valkje en roantje)

Mooi paardje op de dijk

Leonie met mega-leuk Welshje

De eerste pony wie we in het grote weiland tegenkwamen...

Hij was zo blij dat ie ons zag, dat hij koste wat koste wilde opstaan...

En deze ziet er dus in tegenstelling tot de vorige perfect uit!

Maar ook kwamen we nog botten tegen...

En nog wat hele leuke Welshjes

En een mooi palominootje met prachtig valk-veulentje

Onder deze merrie ligt ook een heel apart Appal-veulentje

En deze merrie was ondanks een mooi veulen aan de voet niet bang of boos op me!

Een groepje bij de bomen

Ook met deze bonte gaat het al weer een stuk beter!

Hier weer wat mooie omgeving -> zoek het veulen!

En weer zo'n prachtig Welsh koppel

Hier een indruk van bijna de hele kudde

Deze twee proberen nog snel bij te komen om de groep te volgen

En nog een van het in de rij staan om door de sloot te kunnen richting voer/bloed plaats

Tot slot stond er 'in de buurt daar' nog een zebra-hengst! Heel leuk; met een ezel en een pony in de wei, en we konden hem zelfs aaien!

Nou, jullie zien het, de pony's hebben het in ieder geval al veel beter gekregen, het wordt ook nu zelfs leuk ze daar te zien lopen, en we houden jullie natuurlijk op de hoogte!



) gelukkig hebben ze het nou goed.
En leonie ff nog wat die Ponys Zulk soort ponys stonden ook al aan de dijk achter de breuly toen we nog met die haflingers reden van wim
Toen waren ze er ook al vet lang mee bezig. Wat jullie doen bij de dierenbescherming heeft geen enkele nut want als ze daar wat aan doen werken ze zichzelf in de nesten, Wees verstandig kom niet bij die ponys in de wei want hoe lief ze ook zijn ze dragen allemaal wel een aparte zieke met hun mee en je hebt kans dat dat ook over kan slaan naar jullie paarden Die paarden worden met een paar de zelfde naalden geprikt en lopen ziektes van mekaar op! Die ponys zijn best wel mensen schuw Ik ben vroeger ook wel eens bij die ponys de wei in geweest. En toen ben ik eruit gehaald door een dierenarts ! Die heeft me dat verteld. Doe verstandig ga met ons mee naar het gemeentehuis dan praten we zijn vergunning af en dan schakelen we de dierenbescherming in, Wedden als je nu de dierenbescherming in schake;t staan ze er over een jaar nog. Dus daarom vraag ik jullie om mee te gaan naar het gemeentehuis en een gesprek Discussie aan te gaan..