2016 met Original, het jaar dat niet zo verliep als gehoopt.

Moderators: Coby, balance, Dyonne, Sica, C_arola, Neonlight, Firelight

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Hillady

Berichten: 3940
Geregistreerd: 23-01-12
Woonplaats: Drenthe

2016 met Original, het jaar dat niet zo verliep als gehoopt.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-11-16 21:50

Zoals in de titel staat, is 2016 een jaar wat niet zo liep als gehoopt.
Original en ik hadden 2015 erg goed afgesloten, we hadden nu 4 winstpunten in het springen en 5 in de dressuur. We waren ook van erg ver gekomen. Ik was erg trots op haar!

Januari
Het jaar begon gewoon zoals normaal, een aantal concoursen gereden en veel buitenritjes. Zo reden wij de B op het IDH in Beilen. Het was een van de weinige concoursen waar wij heen zijn geweest die groot was, veel muziek, veel deel name en een grote ring. Ondanks een weigering en een balk was ik erg trots over hoe ze zich had gedragen!

Ook hebben we mee gedaan aan Indoor Klein Oever. Dit was toch wel een van de hoogtepunten van 2016, ondanks het slechte weer en het inrijden in een ''tent'' was ze super rustig en hadden we alleen een balkje (door mijn eigen stomme fout)

Afbeelding

Februari
In februari deden we ons dingetje, veel buitenritjes en genoten we van het heerlijke voorjaarsweer!

Afbeelding

Maart
Maart was een regenachtige maand, toch van deze maand kunnen genieten! We hadden weer onze eerste oefencross kunnen rijden in Noord- Sleen! Deze verliep erg goed, ook al was ze erg druk en was het een beetje slecht, fijn kunnen rijden met ons nieuwe tuig!

Afbeelding

Verder trainden we thuis gewoon door, hadden we twee keer in de week les en verliep het allemaal erg lekker!

April
In april reden Original en ik veel crosslessen, ook kregen we nog elke week privé les. Crossen was toch wel helemaal ons ding. Na twee succesvolle crosslessen gingen we bij de derde ook weer super de baan in, we sprongen alles vol vertrouwen, we zouden deze maand ook onze eerste cross gaan rijden in mijn thuis dorp, Westerbork. Dit leek mij een perfecte cross om mee te beginnen omdat het thuis was, aar tijdens de derde crosstraining was de opdracht om een rondje te maken, we gaan op de laatste hindernis af (kleine afsprong in de waterbak) en ik val. En dit was geen ''gewone'' val. Ik landde vol op mijn hoofd, waardoor ik mijn nek draaide, ook draaide mijn rug niet helemaal goed. Het eerste wat ik dacht was ''mijn nek gaat er aan''. Ik ben nog nooit zo angstig geweest, pas toen ik met mijn hoofd boven water kwam voelde ik de pijn in mijn arm. Er werd van alles om mij heen geroepen ''het is gebroken'' '' ze heeft de schouder uit de kom''. Gelukkig ben ik er vanaf gekomen met een zwaar gekneusde arm, ik heb echt een engel op mijn schouder gehad.

Afbeelding :o
(filmpje)
https://www.instagram.com/p/BFRvFJ-xkPK ... =equusanne
Ook waren we eerder in april in Dalerveen op concours geweest, hier was ik er ook al afgevallen midden in de hindernis.

Mei
Ik merkte dat het vertrouwen tussen Original en mij steeds minder werd, nadat ik mijn arm gekneusd had heb ik een paar weken niet gereden. Hier na weer opgestapt. Ik ben zeker niet bang aangelegd, maar toen ik weer mijn eerste springles had was ik erg bang, ik ben ook zeker niet hoger gegaan dan 60-70 cm. Tot dat trainingsweek weer aanbrak, hier had ik les van Bram van Es. Zo fijn kunnen rijden, we hebben weer hoge hindernissen durven springen en ik had weer echt de inspiratie om verder te gaan trainen!


Afbeelding


Afbeelding

Juni
In juni hebben we weer veel gelest, het was gewoon weer helemaal mis.. Het lessen ging weer verschrikkelijk. Ze was niet te houden, weer naar masseur, tandarts, ook hebben we nog magnesium geprobeerd, niets hielp. Op wedstrijden was er eigenlijk ook geen lol meer aan, dus hebben we maar besloten geen wedstrijden meer te gaan rijden. Gewoon lekker rustig de zomer door buitenritten maken en een beetje thuis in de bak. Ook is ze bij de hengst gekomen, en is tevens drachtig gescand! Volgend jaar heeft ze dus een veulen! <3


Ik zie er verder niet het nut van in om het rest van het jaar nog te beschrijven... We hebben genoten van elkaar. Ik mag haar nu nog steeds rijden maar doe dat niet meer wekelijks omdat ik het nu ook erg druk heb met mijn studie etc. en ze staat helaas ook niet om de hoek..
Ook heb ik nog wel hele goede contact met de eigenaar, en dit zal ook zeker zo blijven. Ik wil ook deze ontzettende moeilijke merrie, de eigenaar en iedereen om me heen bedanken! <3

Vorig jaar mei


Afbeelding

Vorig jaar september ( CH Zuidwolde )

Afbeelding
Laatst bijgewerkt door Hillady op 21-11-16 22:04, in het totaal 1 keer bewerkt

Goner
Berichten: 309
Geregistreerd: 12-06-16

Re: 2016 met Original, het jaar dat niet zo verliep als gehoopt.

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-11-16 21:58

Hè bah, wat lijkt dat me angstaanjagend zeg! :n

Hillady

Berichten: 3940
Geregistreerd: 23-01-12
Woonplaats: Drenthe

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 21-11-16 22:04


Kalab

Berichten: 175
Geregistreerd: 15-11-16

Re: 2016 met Original, het jaar dat niet zo verliep als gehoopt.

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-11-16 15:41

Wat een verschrikkelijk nare val moet dat geweest zijn. "Gelukkig" ben je er vanaf gekomen met enkel een gekneusde arm.

Ondanks alles hoop ik dat je toch nog veel plezier gaat beleven met deze merrie en dat jullie ooit weer de combinatie worden die jullie voor alle ellende waren. :)

emil01

Berichten: 754
Geregistreerd: 13-05-09

Re: 2016 met Original, het jaar dat niet zo verliep als gehoopt.

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-11-16 16:49

Het zichtbare/voelbare was een gekneusde arm, maar je zelfvertrouwen had ook schade opgelopen. Fijn dat je rustig aan bent begonnen, maar helemaal goed klinkt het nog niet in de communicatie met rijden..... Jammer voor je, hopelijk volgend jaar beter!

Ketaki

Berichten: 12029
Geregistreerd: 15-02-05
Woonplaats: dreamland

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-11-16 17:51

jezus wat een val zeg. :oo :oo :oo :oo :oo

ben je inmiddels goed hersteld van die valpartij? :) :)

xfloorremy

Berichten: 60
Geregistreerd: 02-11-16
Woonplaats: Limburg

Re: 2016 met Original, het jaar dat niet zo verliep als gehoopt.

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-11-16 22:43

Wow je val! Heftig! Wel super leuk paardje heb je <3
Veel plezier samen in 2017 :j

Hillady

Berichten: 3940
Geregistreerd: 23-01-12
Woonplaats: Drenthe

Re: 2016 met Original, het jaar dat niet zo verliep als gehoopt.

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 24-11-16 23:05

Kalab, zeker weten, dank je wel! :D
emil01, bedankt! En ik hoop ook dat we er aan kunnen werken. :)
Ketaki, ja gelukkig wel, in mijn schouder zitten de spieren wel aardig vast, binnenkort weer los laten masseren!
floorremy, Dankjewel! :D

Ketaki

Berichten: 12029
Geregistreerd: 15-02-05
Woonplaats: dreamland

Re: 2016 met Original, het jaar dat niet zo verliep als gehoopt.

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-11-16 00:59

nja wees maar niet zo blij, dat je nog last van al je spieren hebt. bij mij is het een terugkomend iets.

Hillady

Berichten: 3940
Geregistreerd: 23-01-12
Woonplaats: Drenthe

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 26-11-16 08:42

Ketaki schreef:
nja wees maar niet zo blij, dat je nog last van al je spieren hebt. bij mij is het een terugkomend iets.


Erg blij ben ik daar inderdaad ook niet mee, maar t kon natuurlijk erger.