Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Gladijs schreef:Hoi TS,![]()
In stilte volg ik jou topic al een tijdje, en wat heb je een prachtig paardje uitgekozen![]()
Ik ben mijzelf ook een beetje aan het oriënteren wat er eventueel komt nadat mijn lieve tinker er niet meer is en een rocky staat nu echt wel op nummer 1![]()
Mag ik nog 1 maal vragen waar jij zo hartelijk ontvangen bent en je paardje hebt gekocht?
Want dan zal dat zeker de eerste plaats zijn waar ik eens ga kijken
Om 22u heb ik mezelf gedwongen om mijn bed in te gaan en ik verwachte een slapeloos nachtje, maar nee hoor, ik heb 4 uur geknort.SVRL schreef:Bijna 4 uur en ik ben er klaar voor. Vandaag komt mijn uk! Gisteren begonnen de kriebels te komen, ik voelde me net een verliefde puber.Om 22u heb ik mezelf gedwongen om mijn bed in te gaan en ik verwachte een slapeloos nachtje, maar nee hoor, ik heb 4 uur geknort.
Vanavond foto's!
ben heel benieuwd naar de foto's , vergeet niet te genieten!!
Halster terug aan, een aai over de bol en hij was kalm.
Maar goed, daar ben je onderweg niets mee. Uiteindelijk vond ik toch een manier om het hooi veilig op te hangen en op hoop van zegen werd de rit terug aangevat.
. Vervolgens kwam hij doodbraaf mee langs de andere paarden, ook al stonden er 3 merrie, ik had er geen kind aan.
En ook op de wei was hij onmiddellijk rustig, maar toen ik hem alleen liet, wilde hij me achterna komen.
Zo schattig! Maar ja, ik moest zijn maatje gaan halen, dus ik had even geen tijd om te knuffelen.













Ik ben zo blij met hem. Dat lichtere stuk op zijn achterbeen is trouwens de plek roan.
fijn dat het allemaal goed is gegaan uiteindelijk, kleine clown
heel veel plezier en geluk met je nieuwe aanwinst!
. Nu heb ik een braaf paard dat respect heeft voor mijn ruimte en hij heeft heel veel vertrouwen in mij, en volgt me waneer hij iets eng vind.
.Maflinger_S schreef:Mooi, aan liefde en aandacht geen gebrek dus. Da's ook een voordeel.
En het zijn twee leukerds, dus zo moeilijk kan het niet zijn ... Hoewel, dan wil je ze straks allebei houden ...