Vandaag is het weer de 9e, dus we blikken terug op 15 jaar Bokt. Deze maand, hoe kan het ook anders, de 1 april grap!
Elk jaar zijn we weken bezig om een idee te bedenken en te kijken hoe we jullie zo goed mogelijk kunnen pesten. Door de jaren heen hebben we dat op verschillende manieren gedaan, waardoor de steeds lastiger wordt. Maar ook dit jaar is het weer gelukt!
In 2004 ontstond de 1 april traditie op Bokt... De traditie is dusdanig dat er afgelopen jaar al vanaf eind februari gespeculeerd werd over mogelijke 1 april acties door Bokkers. Een overzicht van de grappen door de jaren heen:
-2001: geen grap
-2002: geen grap
-2003: geen grap
-2004: Farbenfroh dekjes
-2005: paleisrevolutie
-2006: banknopje bij elke user
-2007: adopteer een mod/mid
-2008: fotowedstrijd als tegenactie voor al die groene O's in onderschriften
-2009: Disco Bokt
-2010: 32 maart
-2011: Puzzels en nieuwe smiley's
-2012: Paardenquotiënt
-2013: Biks&Bytes en als nepgrap De Bokttandenborstel en pyjama
-2014: Bokt Tombola en Tomaten gooien naar de teamies
-2015: Geen smileys meer
De grap met de grootste gevolgen is zeker weten 1 april 2013, Biks&Bytes! Tijdens die dag zijn er zelfs koppels ontstaan, zo ook onze teamie Paisano. Zij en haar Sebastiaan gaan zelfs trouwen, lees hier maar!
Dit jaar kwamen we op het idee van de BUBA, een stukje Bokt waar je terecht kwam na het bannen van iemand
En omdat jullie van statjes houden hebben we Bart lief aangekeken. Lees de statistieken maar.
Geen moment had ik me voorgesteld dat ze zoiets groots voor ons in petto hadden. En wat heb ik me vermaakt die dag! Ik heb honderduit gekletst met zoveel tweakers: van grappen en lol tot serieuze, persoonlijke gesprekken. Een aantal mannen bleven wekenlang plakken en ik heb er zelfs hier en daar een afspraakje aan overgehouden. Toch waren ze het allemaal net niet.
Voor Sebas was dat goed nieuws: hij had het (vrouwen!)rijk voor zich alleen.
En hij had geluk, al snel vlogen de hartjes over en weer:



, na die andere Tweakers die ik gedate had, vond ik het wel even mooi zo. Tot we elkaar voor het eerst zagen... de vonk sloeg over en vanaf dat allereerste moment zijn we onafscheidelijk geweest! 

en statjes ook nog. En hihi ik sta twee keer in de top 30. Nog niet eens zo heel hoog ook nog
leuk.


. 