Geslaagde dag gehad iedereen in Pesse. Gefeliciteerd met alle resultaten
Hier gisteren ook wel een geslaagde avond. 2de selectie voor het kringkampioenschap gereden.
Het ging eigenlijk niet zo geweldig, maakte toch redelijk wat fouten helaas. Bing denkt ook wel wat te vaak mee de laatste tijd
Maar we mochten de eerste proef de eerste prijs in ontvangst nemen met 180 punten
De tweede proef tweede met helaas 179 punten ( de eerste plaats was 180 pnt
Met de 1 ste selectie meegeteld ben ik 3de van de kring geworden, dus ben helemaal tevreden
En we hebben ons weer geselecteerd voor de regionalekampioenschappen op 3 februari
ZZ-Licht
Carlos
WTS Gryffindor
Z1 dressuur
BENSON: Z1 + 32
WTS Kanyana: Z1 + 11
Rose: Z1 + 10 (cob) paarden
DBV Boris: Z1 + 5 (Grai) paarden
Tom (TinkerTom): Z1 + 2 (cob) Paarden
Gipsy ; Z1 + 1
Silas: Z1+1 (cob) paarden - Angelique
M2 dressuur
Silas: M2 + 16 (cob) paarden - Leonoor
Myrthe: M2 + 11 (vanner) paarden
Pooh M2 + 8 ( cob)
Duncan : M2 + 8 (cob) paarden
Bing ; M2 + 7 ( vanner paarden)
Wizzard:M2 + 5 (cob) paarden
Shadow: M2 + 5 (Grai) paarden
M1 dressuur
James: M1 + 8
Destiny: M1 + 16 (cob) paarden
Bonny M1+5 (Pony's cob)
Murphy: M1+2 (vanner) paarden
Apache: M1 + 2
Tom v/d Gadedijk M1+1
Lord Candy: M1 + 1 (grai) paarden
DBV Boris: M1+0 (Grai) paarden
L2 dressuur
Lowara: L2 + 25 (grai) paarden
Arwen Quenya: L2+18 (cob) paarden
Tinka: L2+11 (cob) paarden
Shadow: L2+10
Reviresco's Giulia Soxx L2+9 (cob) paard
Megan van de manchahoeve (vanner)paarden L2 + 7
Tinka L2+ 5 (cob paarden)
Kayleigh: L2 + 3
Morrigan L2+ 3 paarden
Raven L2 + 2 (cob) paarden
L1 dressuur
Fayette van de Veerte L1+6 (Grai) paarden
Bram L1 + 6 (pony's / cob)
Yinx L1+6 (cob) paarden
Niamh L1 + 4 (grai) paarden
Ailin L1+3
Gillian Joe: L1 + 3 (grai) paarden
Rockstar O'Britain L1 + 2 paarden
Nuadhu L1 + 1
Jack: L1+1
Diablo. L1+1 paarden
Beggars Row: L1 + 1 (cob) paarden
B dressuur
Bronx B + 12
Jordy (grai) B + 11 Paarden
Sayla B+10
Samba B + 8 ( Vanner) Paarden
Bessy B + 7 (cob paarden)
Cives Tuihanti's Dunla S. B+6 (cob) Paarden
Macho: B + 6
Shinzo B + 5 Paarden
Leila van Melody Stables B+4 paarden
Tyron B+ 4
Wjerbo B + 3 Paarden
Tirzah B + 2 Paarden
Sailermoon B +1 (cob) pony
Gipsy B + 1 Paarden
Springen:
Bram L + 7 (Cob, pony's)
WTS Gryffindor: L+2
Bart van de Wittekamp: L+2
Bonny: L+1
Lowara: B+2
Wjerbo: DB + 3
SGW:
Bart van de Wittekamp: L+2
Bonny L SGW (cob,pony's)
Mennen:
Jewel enkelspan SGMW klasse 2 + 17
dressuur Z + 6
Vaardigheid M + 4
Bonny Enkelspan dressuur
Bonny enkelspan mennen
Jewel en Blondie tweespan dressuur B + 1
SGMW (marathon) tweespan
Jewel en Blondie
klasse 2 + 17
Endurance
Ingrid met Beggars Row : 55 km uitgelopen (klasse 1), 5 winstpunten.
FNRSBonny F12b (Pony's,cob, hoogste F punt bereikt)
Yinx F13A (cob) paarden
Celtic (Niene87) F6 + 1
Eefje F4
FNRS Vaardigheid & Caprilli
Celtic (Niene87) VA2 + 1
Western officieel:
Blizz (van dapperdier): WRAN Level 1. 5e op NK trail 2011 Zilver op het NK L2 Trail 2012
Maximus (DH): Wran Level 5, 13 punten (1e in Pleasure, 1e in HMS, 3e in SAH)
Mabel ( van mabellean) L4 trail showmanship at halter barrel pleasure.
Voltige:
Piebald: C
'bettepet': basis, volgend jaar
TREC:
Mabellean:Mabel T2 nationaal T2 internationaal , Mentrec.
Beggars Row: T4 nationaal, T4 internationaal
Wjerbo: T2
Gillian Joe: T1