2 x aan meegedaan en de eerste keer vond ik het goed geregeld,paarden liepen aaneengesloten over het strand en door het dorp heen.
2e x vond ik het slecht geregeld
veel ruimtes tussen de combinaties
- stuk omhoog rijden om zo de ronde door het dorp te doen en dan weer naar beneden om het strand weer op te gaan -
Er werd gewisseld van ruiter waardoor je niet kon passeren,moesten selfies gemaakt worden met een knuffelbeer,weer oponthoud,paarden kon niet doorstappen en er vielen gaten in de groep.
Van het dorp het strand op was toen een flink gat en meerdere paarden vlogen in galop richting de groep op het strand.
Daar is toen ook nog iemand lelijk gevallen.
Toen was er bijna niemand die iedereen toesprak om aan te sluiten en de groep aan te sturen. Dat was jammer want toen werd het erg rommelig.
Ik sla de volgende editie over ook al is het de laatste keer,ik ga liever in een kleiner groepje,dan kunnen we beter het tempo op elkaar afstemmen.