Komend jaar ben ik (als alles zo doorgaat) afgestudeerd fysiotherapeute.
Nu merk ik aan stage en aan meerdere dingen dat dit niet helemaal is wat ik wil.
Ik was 15 toen ik de studiekeuze moest maken en als ik straks ben afgestudeerd ben ik net 20. Ik besef me hiermee dat ik dus ook alle kanten nog op kan, maar ik ben het spoor bijster met welke kant ik dan op wil.
Wat hoop ik met deze post te bereiken? Inspiratie!
Waarom is fysiotherapie niet helemaal wat ik wil?
Ik zie mezelf simpelweg niet mijn hele leven lang dit beroep uitvoeren. Ik verveel mezelf heel snel en ben dol op uitdagingen, afwisseling en ‘sensatie’.
De komende jaren lijkt dit beroep me nog leuk, maar ik ken mezelf en weet dat ik me ga vervelen.
Wat vind ik wèl leuk?
Mensen helpen, mensencontact, dieren helpen, en veel afwisseling.
Dierfysio is ook al in me voorbij gekomen, maar dan loop ik tegen hetzelfde aan. Wel spreekt dit me al iets meer aan.
HBO-V en dan op de ambulance lijkt me ook heel mooi, ontzettend heftig, maar ik heb al een aantal reanimaties meegemaakt en hier heb ik geen enkele last van ondervonden. (Natuurlijk is ambulancewerk meer dan een klein aantal reanimaties.)
Dus zijn er mensen die mij een verfrissende blik kunnen geven?
