[TI] Lizzy bij de dekhengst

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Biancaa

Berichten: 4176
Geregistreerd: 03-11-05
Woonplaats: den haag ypenburg

Lizzy bij de dekhengst

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-06-06 11:31

Afgelopen maandag is Lizzy opgehaald om naar de dekhengst te brengen Haha!

Ik ben gisteren bij haar wezen kijken en het gaat erg goed daar, ze eet gelukkig normaal en ze staat tegenover Maxolo. Ze staan dus de hele tijd naar elkaar te gluren Tong uitsteken Ze was gisteren al een beetje hengstig, dus vandaag wordt ze voor het eerst gedekt *LOL* Ik vind het best spannend want ik weet niet hoe ze is (slaat ze of bijt ze ofzo) Gelukkig hebben die mensen heel veel verstand ervan en is Maxolo echt een heer. Dus dat zal wel goedkomen, ze hadden al kennis gemaakt en ze vond hem gelijk al leuk. Ze is gelukkig nooit vervelend naar andere paarden, dus het zal wel loslopen.

Uiteraard even foto's gemaakt van Maxolo, want eindelijk de vader van Angel zien is toch wel erg gaaf Tong uitsteken Mijn dochter was dus gelijk helemaal verliefd Lachen

Afbeelding
Liefde op het eerste gezicht

http://www.mijnalbum.nl/Foto=CFGXQNXT
Maxolo even poseren

http://www.mijnalbum.nl/Foto=8DLXOAQL
Bling bling paardje Tong uitsteken

http://www.mijnalbum.nl/Foto=OSG8FHVB
Mooie nek begint hij te krijgen nu hoor

http://www.mijnalbum.nl/Foto=IQDPBYHN
Hij voldeed echt aan mijn verwachtingen, echt prachtig was hij *LOL*

http://www.mijnalbum.nl/Foto=W7QX4XFF
Lizzy ziet er ook weer goed uit, dit was de dag dat ze naar MAxolo toe ging.

http://www.mijnalbum.nl/Foto=SIEYBZQY
Mooie nette buik alweer, uiers al aardig geslonken.

http://www.mijnalbum.nl/Foto=PHYYUGCW
en Angel, echt het koppie van haar papa heeft ze, een beetje een ramshoofd, daar hou ik persoonlijk heel erg van.

Verder wordt Lizzy daar ook gelijk ingereden, daar ben ik heel blij om. Dan staat ze er wel wat langer, maar dan weet ik dat het goed gebeurd. Dus ik hoop een mooi drachtig en ingereden paardje terug te krijgen *LOL*

Chantal1973

Berichten: 1737
Geregistreerd: 20-02-03
Woonplaats: Escles Frankijk

Re: Lizzy bij de dekhengst

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-06-06 11:47

Wordt dit niet een beetje veel voor haar?
Ze is toch net haar veulen verloren?
Moet er niet aan denken dat als ik mijn kind zou kwijt raken meteen weer bevrucht zou worden en ook nog eens moet leren autorijden.

Kytha

Berichten: 14944
Geregistreerd: 23-12-01

Re: Lizzy bij de dekhengst

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-06-06 12:43

Wat ziet Max er weer goed uit Haha!
Lizzy trouwens ook, ik denk dat jij haar het beste in kan schatten en ik weet dat je overleg gehad hebt met de veearts. Ik ben heeel benieuwd wat er uit deze combi gaat komen!
Angel is trouwens ook ontzettend knap!! Leuk joh, een maxolo-veulen!!

edit; Lizzy ook ingereden, super zeg. Ik heb daar ook een les gehad van Gerdine met Darlah. En ik heb er echt heel veel aan gehad!

KimL86
Berichten: 3701
Geregistreerd: 03-06-04

Re: Lizzy bij de dekhengst

Link naar dit bericht Geplaatst: 30-06-06 17:18

leuk zeg dat lizzy door de papa van angel gedekt word. Ben benieuwd wat eruit komt, maarja dat duurt nog een tijdje. Ga je het veulen zelf houden of wordt hij verkocht?

Biancaa

Berichten: 4176
Geregistreerd: 03-11-05
Woonplaats: den haag ypenburg

Re: Lizzy bij de dekhengst

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 30-06-06 20:26

@myrddin Ik heb het overlegd met de DA, als zij had gezegd dat ik beter kon wachten dan had ik dat gedaan. zij vond het juist beter om haar wel gelijk te dekken. Het kon geen kwaad en haar conditie was (boven alle verwachtingen) erg goed. Het duurt nog wel 11 maanden eer het veulen komt, dus ze heeft tijd genoeg om er weer aan te wennen. Klinkt misschien raar en niet te vergelijken.... maar ik ben zelf een tweeling verloren, ik wist zelf niet hoe snel ik weer zwanger wilde worden of bezig wilde zijn. KIk ben op eerste kerstdag bevallen, 2e kerstdag was ik thuis en de dag erna liep ik in het winkelcentrum rond.... De zwangerschapshormonen blivjen razen in je lichaam en het moedergevoel ook. Het is dus juist beter voor haar verwerking als ze weer drachtig wordt (ook volgens de DA). Ik had het niet gedaan als ze dus iets lichamelijks eraan over had gehouden, daarom heb ik ook eerst overleg gepleegd met de DA.

@MM ja hij is echt supermooi Tong uitsteken En Lizzy zag er inderdaad ook weer goed uit, we waren heel erg bang dat ze erg zou invallen, zeker na haar verleden, maar ze was zo opgeknapt blijkbaar bij ons Lachen Ja ik had zoiets als ze daar toch staat, laat ze haar dan maar gelijk inrijden, ze wil zo graag werken. Ze staat echt te trappelen als ik de longeerlijn pakte of het zadel, dus nu wordt ze langzaamaan doorgereden (en wennen aan druk verkeer, want dat is bij ons heel erg) Dus ook voor Myrddin, dat kan ze wel hebben hoor, ze heeft zo lang op stal gestaan waar ze vandaan kwam, dat ze alleen maar graag wilt.

@Ginger het is de bedoeling dat het veulen "gewoon" verkocht gaat worden, maar je weet maar nooit hoe het loopt. Maar de plannen zijn van wel. Anders moet ik er zeker een bijrijder bij hebben, want 3 paarden is besttttt prijzig Knipoog

Nikita_1995

Berichten: 2173
Geregistreerd: 12-03-04

Re: Lizzy bij de dekhengst

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-07-06 10:19

Gidsteren ben ik even in Holland geweest en heb Maxolo een bezoekje gebracht. Toen ik zijn naam riep was hij gelijk enhousiast, van hee daar is mijn baasje weer.... Even lekker gekriebeld en geknuffeld uiteraard.

Heb Lizzy gezien, ziet er goed uit, en wat is ze groot zeg, aparte aftekening en kleur ook, was al een keertje gedekt door Maxolo en Maxolo kon er goed bij...., das dus lekker snel. Nu inrijden nog, maar dat was volgens Gerdine geen probleem, geen moeilijk paard ofzo.

Biancaa

Berichten: 4176
Geregistreerd: 03-11-05
Woonplaats: den haag ypenburg

Re: Lizzy bij de dekhengst

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 01-07-06 11:13

Wat leuk dat je hem even een bezoekje heb gebracht Lachen Ik ga morgen weer , ik hoop dat ze dan nog hengstig is, want ik wil wel eens een dekking zien Bloos

en jaaa ze is groot he, dat had ik ook de eertse keer toen ik haar zag en toen ik dus Maxolo zag, had ik echt zoiets van pfff als hij er maar bij kan hihihihi. Maar ze is wel een lieve beer (ehhh bulldozer) hoor, toen we aankwamen gingen gelijk haar oortjes omhoog en gelijk langs de deur met haar hoofd om te klijken of we kwamen knuffelen. Als dan de kinderen binnen komen (je hebt op de foto gezien hoe klein ze zijn) dan staat ze als een blok stil, omdat ze bang is dat ze hun wat aandoet. Terwijl als ik kom, ze gewoon haar gang gaat hihihihi.

Ze is inderdaad niet moeilijk hoor, ik kan opzich wel rijden, maar ik heb toch liever dat het door een "proffesioneel" iemand gebeurd. Dan weet ik gewoon zeker dat het goed gaat Lachen