Mijn paardje krijgt helaas vreselijke mok van ons land. We zitten op veengrond waar echt heel veel water op blijft staan. Ze zat helemaal onder de plekjes, op allevier de benen Bonita staat helaas dus sinds 1 augustus binnen, maar ze was binnen 5 dagen compleet van de mok af, nu heeft ze alleen nog 2 droge rasp-plekjes. Ze staat ook niet erg graag buiten. Als ik op stal ben, mag ze altijd de wei op, maar ze staat na een half uurtje al tegen het hek aan te duwen of ze alsjeblieft naar binnen mag!
Ikzelf vind dat je gewoon naar je paardje moet luisteren, wat hij "zegt". Als hij veel liever is als hij lekker buiten is, moet je dat lekker doen!!
En ijspegels aan baardjes, ach ja.. Ik heb alleen een deken voor na het rijden, want dan komt er letterlijk stoom van haar lijf af en zonder deken heeft ze het dan echt koud, dat vind ik wel sneu. Als ze weer droog is, gaat die deken lekker weer af. Ik stooi haar stal altijd lekker dik op, daar heeft ze ook veel warmte van. Verder kijk ik het gewoon aan. Mocht ze het berekoud krijgen doe ik daar natuurlijk wel wat aan.
Groetjes Dianne