ZZ Licht
Carlos
WTS Gryffindor
Z2 dressuur
Benson: Z2 + 23 (cob) paarden
Z1 dressuur
Silas: Z1+16 (cob) paarden - Angelique
Bing Z1 ~ 13 Vanner paarden
WTS Kanyana: Z1 + 11
Myrthe: Z1 + 10 (Vanner) paarden (eindstand)
DBV Boris: Z1 + 5 (Grai) paarden (wedstrijdstop)
Silas: Z1 + 3 (cob) paarden - Leonoor
Shadow: Z1 + 1(Grai) paarden
Gipsy ; Z1 + 1
Dunmore Lad: Z1 + 1
M2 dressuur
Pooh M2 + 8 ( cob)
Duncan : M2 + 8 (cob) paarden
Wizzard:M2 + 5 (cob) paarden
Destiny:M2 + 16 (cob) paarden
M1 dressuur
Arwen-quenya M1+10 paarden
James: M1 + 8
Raven: M1 + 6
Murphy: M1+5 (vanner) paarden
Bonny M1+5 (Pony's cob)
Yinx: M1 + 3
Apache: M1 + 2
Lowara: M1+2 paarden( eindstand)
King: M1 + 2
Tom v/d Gadedijk M1+1
Lord Candy: M1 + 1 (grai) paarden
DBV Boris: M1+0 (Grai) paarden
L2 dressuur
Nuadhu Nuage (cob) L2 + 14
Tinka: L2+11 (cob) paarden
Shadow: L2+10
Megan van de manchahoeve (vanner)paarden L2 + 7
Rockstar L2 + 6 (cob / pony)
Bram L2 + 6 (cob / pony)
Tinka L2+ 5 (cob paarden)
Kayleigh: L2 + 3
Morrigan L2+ 0 paarden
L1 dressuur
Dr. Snuggles L1+15 Vanner paarden
Cives Tuihanti's Dunla S. L1+10 (cob) paarden
Ailin L1+
Fayette van de Veerte L1+6 (Grai) paarden
Keltic v/d Gadedijk L1 +6 (Vanner) Paarden (wedstrijdstop ivm blessure)
Niamh L1 + 4 (grai) paarden
Gillian Joe: L1 + 4 (grai) paarden
Jack: L1+1
Diablo. L1+1 paarden
Beggars Row: L1 + 1 (cob) paarden
B dressuur
Bronx B + 12
Jordy (grai) B + 11 Paarden
Jaron B +10 Paarden
Nova Lee B + 10 bij de paarden
Bessy B + 7 (cob paarden)
Tirzah B + 7 (paarden)
Macho: B + 6
Shinzo B + 5 Paarden
Troy B+7 (paarden)
B zonder galop
Elke Welke Vlek B+6 (paarden)
Leila van Melody Stables B+4 paarden
Tyron B+ 4
Wjerbo B + 3 Paarden
Sailermoon B +1 (cob) pony
Gipsy B + 1 Paarden
Sayla B+1'
Blizz +10 (cob) paarden
Springen
Bram L + 7 (Cob, pony's)
WTS Gryffindor: L+2
Bart van de Wittekamp: L+2
Bonny: L+1
Lowara: B+2
Wjerbo: DB + 3
Gillian Joe (grai): B
SGW
Bart van de Wittekamp: L+2
Bonny L SGW (cob,pony's)
Gillian Joe (Grai): B
Mennen
Jewel enkelspan SGMW klasse 2 + 17
dressuur Z + 6
Vaardigheid M + 4
Bonny Enkelspan dressuur
Bonny enkelspan mennen
Jewel en Blondie tweespan dressuur B + 1
SGMW (marathon) tweespan
Jewel en Blondie
klasse 2 + 17
Endurance
Ingrid met Beggars Row : 55 km uitgelopen (klasse 1), 5 winstpunten.
Marlon met Elvis van de Gadedijk: 298.5 km Klasse II +3 klasse 3 startgerechtigd
Marjolein met Jordy: Klasse 1 - 42 km - 6 winstpunten
FNRS
Bonny F12b (Pony's,cob, hoogste F punt bereikt)
Yinx F13A (cob) paarden
Celtic (Niene87) F6 + 1
Eefje F4
FNRS Vaardigheid & Caprilli
Celtic (Niene87) VA2 + 1
Western officieel
Blizz (van dapperdier): WRAN Level 1. 5e op NK trail 2011 Zilver op het NK L2 Trail 2012
Maximus (DH): Wran Level 5, 13 punten (1e in Pleasure, 1e in HMS, 3e in SAH)
Mabel ( van mabellean) L4 trail showmanship at halter barrel pleasure.
Voltige
Piebald: C
'bettepet': basis, volgend jaar
TREC
Mabellean:Mabel T2 nationaal T2 internationaal , Mentrec.
Beggars Row: T4 nationaal, T4 internationaal
Wjerbo: T2
Gillian Joe (grai): T1
**************************************************************
Zaterdag wedstrijd gehad in Otterlo klasse 2. En zo mijn laatste puntje binnengehaald om klasse 3 in de endurance te mogen starten.