Inschrijfdata SGW 2018

Moderators: Dyonne, Apple, Pistasche, C_arola, Nicole288, Coby

 
 
A_nouk

Berichten: 11386
Geregistreerd: 02-12-06

Inschrijfdata SGW 2018

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter: 02-01-18 22:44

Citaat:
Het is niet de bedoeling dat iedereen losse berichten neer zet.

Werkwijze:
Quote/kopieer het laatste bericht met het lijstje met wedstrijden en data. Pas aan wat je aan wilt passen en laat onderaan het lijstje weten wat je hebt aangepast. Zie mijn laatste post met het lijstje. Ik zal Anouk een pb sturen om alle losse berichten weg te halen.


Moderatoropmerking:
Wil je het topic graag volgen, dan bij deze het advies:

Wanneer je een topic wilt blijven volgen, maar je (nog) niet iets bij kunt dragen, kun je met één handeling topics in je eigen berichten zetten. Door op het rondje voor een topic te klikken voeg je een topic toe aan je Eigen Berichten. In je eigen berichten kan je exact hetzelfde doen om dat huiskamer topic uit de lijst te verwijderen dat je al tijden niet meer volgt maar dat nog wel bovenaan de lijst staat. Afbeelding

Daarnaast is dit topic alleen bedoeld voor het lijstje met SGW-data zodat dat in 1 oogopslag duidelijk is en blijft welke wedstrijden er zijn en wanneer je je kunt inschrijven.

Specifieke vragen over een wedstrijd kun je stellen in het voorbesprekingstopic van die wedstrijd.

Wil jij ook iedere maand een lekker gevulde beautybox? Nu met €10 korting via deze link: https://www.goodiebox.nl/anoukcls


Sim

Berichten: 31390
Geregistreerd: 08-04-03
Woonplaats: Gelderland

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-01-18 10:30

Chaam-18-03, 1 feb via mijn knhs
Chaam-25-03, 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos)-24-3/25-3,
Staphorst-31-03, alleen B (pa/po D/E),
Etten-Leur-02-04,
Etten-Leur-08-04,
Maarsbergen-14-04,
Oudkarspel-15-04 klasse M tijdens internationale wedstrijd
Markelo -21-04/22-04,
Kronenberg-05-05/07-05, klasse M tijdens internationale wedstrijd
Stompwijk-06-05,
Heerjansdam-10-5,
Markelo Potdijk-13-5 (alleen B pa),
Winterswijk-19-05/21-05,
Hulsberg-21-05
Kronenberg-26-05/27-05,
Oudkarspel-26-05/27-05 Clusius Event
Vinkega-10-6,
Ede-Putten-16-6/17-6,
Vlietland/Leidschendam-23-6/24-6,
Leende-30-6/1-7,
Renswoude-7-7/8-7,
Vrouwenpolder-28-7/29-7,

Eerste helft van het seizoen toegevoegd en opening inschrijfdata Chaam toegevoegd

Saar88

Berichten: 2432
Geregistreerd: 02-11-06

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-01-18 20:14

Sim schreef:
Chaam-18-03, 1 feb via mijn knhs
Chaam-25-03, 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos)-24-3/25-3, 19 feb via https://sgwamsterdamsebos.nl/
Staphorst-31-03, alleen B (pa/po D/E),
Etten-Leur-02-04,
Etten-Leur-08-04,
Maarsbergen-14-04,
Oudkarspel-15-04 klasse M tijdens internationale wedstrijd
Markelo -21-04/22-04,
Kronenberg-05-05/07-05, klasse M tijdens internationale wedstrijd
Stompwijk-06-05,
Heerjansdam-10-5,
Markelo Potdijk-13-5 (alleen B pa),
Winterswijk-19-05/21-05,
Hulsberg-21-05
Kronenberg-26-05/27-05,
Oudkarspel-26-05/27-05 Clusius Event
Vinkega-10-6,
Ede-Putten-16-6/17-6,
Vlietland/Leidschendam-23-6/24-6,
Leende-30-6/1-7,
Renswoude-7-7/8-7,
Vrouwenpolder-28-7/29-7,

Opening inschrijven SGW Amsterdamse Bos toegevoegd

Venedict AC (v. Vagrant Z) Zadelmak
Teddy (v. Dramatic) †

Sim

Berichten: 31390
Geregistreerd: 08-04-03
Woonplaats: Gelderland

Link naar dit bericht Geplaatst: 03-01-18 20:49

Chaam-18-03, 1 feb via mijn knhs
Chaam-25-03, 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos)-24-3/25-3, 19 feb via https://sgwamsterdamsebos.nl/
Staphorst-31-03, alleen B (pa/po D/E),
Etten-Leur-02-04,
Etten-Leur-08-04,
Maarsbergen-14-04,
Oudkarspel-15-04 klasse M tijdens internationale wedstrijd
Markelo -21-04/22-04,
Kronenberg-05-05/07-05, klasse M tijdens internationale wedstrijd
Stompwijk-06-05,
Heerjansdam-10-5,
Markelo Potdijk-13-5 (alleen B pa),
Winterswijk-19-05/21-05,
Hulsberg-21-05
Kronenberg-26-05/27-05,
Oudkarspel-26-05/27-05 Clusius Event
Vinkega-10-6,
Ede-Putten-16-6/17-6,
Vlietland/Leidschendam-23-6/24-6,
Leende-30-6/1-7,
Renswoude-7-7/8-7,
Vrouwenpolder-28-7/29-7,

Opening inschrijven SGW Amsterdamse Bos toegevoegd

kikkerdril4
Berichten: 660
Geregistreerd: 08-04-15

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-01-18 11:02

Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb via mijn knhs
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 - 19 feb via https://sgwamsterdamsebos.nl/
Staphorst - 31-03, alleen B (pa/po D/E) -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 -
Oudkarspel - 15-04 klasse M tijdens internationale wedstrijd -
Markelo - 21-04/22-04 -
Kronenberg - 05-05/07-05, klasse M tijdens internationale wedstrijd -
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 -
Markelo Potdijk - 13-5 (alleen B pa) -
Winterswijk - 19-05/21-05 -
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 -
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 -
Renswoude - 7-7/8-7 -
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -

Inschrijdatum Clusius Event toegevoegd

Morniclum
Berichten: 208
Geregistreerd: 13-04-14

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-01-18 22:49

kikkerdril4 schreef:
Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb via mijn knhs
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 -
Staphorst - 31-03, alleen B (pa/po D/E) -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 -
Oudkarspel - 15-04 klasse M tijdens internationale wedstrijd -
Markelo - 21-04/22-04 -
Kronenberg - 05-05/07-05, klasse M tijdens internationale wedstrijd -
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 -
Markelo Potdijk - 13-5 (alleen B pa) -
Winterswijk - 19-05/21-05 -
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 -
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 -
Renswoude - 7-7/8-7 -
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -

Inschrijfdatum Amsterdamse Bos verwijderd want was voor 2017.
Voor 2018 nog niet bekend


Sim

Berichten: 31390
Geregistreerd: 08-04-03
Woonplaats: Gelderland

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-01-18 23:28

Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb via mijn knhs
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 -
Staphorst - 31-03, alleen B (pa/po D/E) -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 -
Oudkarspel - 15-04 klasse M tijdens internationale wedstrijd -
Markelo - 21-04/22-04 -
Kronenberg - 05-05/07-05, klasse M tijdens internationale wedstrijd -
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 -
Markelo Potdijk - 13-5 (alleen B pa) -
Winterswijk - 19-05/21-05 -
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 -
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 -
Renswoude - 7-7/8-7 -
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -

Inschrijfdatum Amsterdamse Bos verwijderd want was voor 2017.
Voor 2018 nog niet bekend

kikkerdril4
Berichten: 660
Geregistreerd: 08-04-15

Link naar dit bericht Geplaatst: 09-01-18 06:00

Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 -
Staphorst - 31-03, alleen B (pa/po D/E) -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 -
Oudkarspel - 15-04 klasse M tijdens internationale wedstrijd -
Markelo - 21-04/22-04 -
Kronenberg - 05-05/07-05, klasse M tijdens internationale wedstrijd -
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 -
Markelo Potdijk - 13-5 (alleen B pa) -
Winterswijk - 19-05/21-05 -
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 -
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 -
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -

Inschrijfdatum Renswoude toegevoegd

Sim

Berichten: 31390
Geregistreerd: 08-04-03
Woonplaats: Gelderland

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-18 07:00

Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 -
Staphorst - 31-03, alleen B (pa/po D/E) -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 -
Oudkarspel - 15-04 klasse M tijdens internationale wedstrijd - OPEN
Markelo - 21-04/22-04 -
Kronenberg - 05-05/07-05, klasse M tijdens internationale wedstrijd -
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 -
Markelo Potdijk - 13-5 (alleen B pa) -
Winterswijk - 19-05/21-05 -
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 -
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 -
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -

Oudkarspel klasse M open voor inschrijving via mijn knhs

kikkerdril4
Berichten: 660
Geregistreerd: 08-04-15

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-18 15:45

Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 -
Staphorst - 31-03, alleen B (pa/po D/E) -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 -
Oudkarspel - 15-04 klasse M tijdens internationale wedstrijd - OPEN
Markelo - 21-04/22-04 -
Kronenberg - 05-05/07-05, klasse M tijdens internationale wedstrijd -
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Potdijk - 13-5 (alleen B pa) -
Winterswijk - 19-05/21-05 -
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 -
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 -
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -

Inschrijfdatum Heerjansdam toegevoegd

kikkerdril4
Berichten: 660
Geregistreerd: 08-04-15

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-18 21:10

Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 -
Exloo/Buinen - 24-5/25-5
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 -
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo - 21-04/22-04 -
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) -
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Potdijk - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 -
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 -
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 -
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 22-10/23-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Inschrijfdatum Ronostrand toegevoegd en kalender aangevuld

Sim

Berichten: 31390
Geregistreerd: 08-04-03
Woonplaats: Gelderland

Link naar dit bericht Geplaatst: 16-01-18 15:05

Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 -
Exloo/Buinen - 24-5/25-5
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 -
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo - 21-04/22-04 - 10 februari
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) -
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Potdijk - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 -
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 -
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 -
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 22-10/23-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Inschrijfdatum Markelo toegevoegd

Sim

Berichten: 31390
Geregistreerd: 08-04-03
Woonplaats: Gelderland

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-01-18 09:31

Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 - 22 jan om 10.30 uur via site va A'damse bos
Exloo/Buinen - 24-5/25-5
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 -
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo - 21-04/22-04 - 10 februari
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) -
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Potdijk - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 -
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 -
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 -
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 22-10/23-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Inschrijfdatum Amsterdamse Bos toegevoegd

kikkerdril4
Berichten: 660
Geregistreerd: 08-04-15

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-01-18 19:04

Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 - 22 jan om 10.30 uur via site va A'damse bos
Exloo/Buinen - 24-5/25-5
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 -
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo - 21-04/22-04 - 10 februari
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) -
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Potdijk - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 - 10 maart 9.00 uur via mijn knhs
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 - 21 april 12.00 uur via mijn knhs
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 -
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 22-10/23-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Inschrijfdata Winterswijk en Kronenberg toegevoegd

BuenaVista
Berichten: 2978
Geregistreerd: 02-06-05

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-01-18 21:45

Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 - 22 jan om 10.30 uur via site va A'damse bos
Exloo/Buinen - 24-5/25-5
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 -
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo Potdijk- 21-04/22-04 - 10 februari
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) -
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Snorrewind - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 - 10 maart 9.00 uur via mijn knhs
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 - 21 april 12.00 uur via mijn knhs
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 -
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 22-10/23-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Sim

Berichten: 31390
Geregistreerd: 08-04-03
Woonplaats: Gelderland

Link naar dit bericht Geplaatst: 22-01-18 19:46

Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 - OPEN
Exloo/Buinen - 24-5/25-5
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 -
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo Potdijk- 21-04/22-04 - 10 februari
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) -
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Snorrewind - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 - 10 maart 9.00 uur via mijn knhs
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 - 21 april 12.00 uur via mijn knhs
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 -
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 22-10/23-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Amsterdamse bos open voor inschrijving

Sim

Berichten: 31390
Geregistreerd: 08-04-03
Woonplaats: Gelderland

Link naar dit bericht Geplaatst: 23-01-18 15:40

Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 - OPEN
Exloo/Buinen - 24-5/25-5
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 -
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo Potdijk- 21-04/22-04 - 10 februari
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) -
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Snorrewind - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 - 10 maart 9.00 uur via mijn knhs
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 - 21 april 12.00 uur via mijn knhs
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 -
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 12-10/13-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Data van Hattem aangepast. Stond op 22 en 23 ip 12 en 13

Joki

Berichten: 4565
Geregistreerd: 26-12-04
Woonplaats: gelderland

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-01-18 06:47

Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 - OPEN
Exloo/Buinen - 24-5/25-5
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 - 24 februari via mijn knhs
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo Potdijk- 21-04/22-04 - 10 februari
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 24 maart vanaf 12:00 uur via mijn knhs
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Snorrewind - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 - 10 maart 9.00 uur via mijn knhs
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 - 21 april 12.00 uur via mijn knhs
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 -
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 12-10/13-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Inschrijving Maarsbergen en Kronenberg klasse M toegevoegd

kikkerdril4
Berichten: 660
Geregistreerd: 08-04-15

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-01-18 09:27

Alphen-Chaam - 18-03 - 1 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 - OPEN
Exloo/Buinen - 24-03/25-03 -
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 - 24 februari via mijn knhs
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo Potdijk- 21-04/22-04 - 10 februari
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 24 maart vanaf 12:00 uur via mijn knhs
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Snorrewind - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 - 10 maart 9.00 uur via mijn knhs
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 - 21 april 12.00 uur via mijn knhs
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 - 19 mei 8.30 uur via mijn knhs
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 12-10/13-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Inschrijfdatum Leende toegevoegd

Sim

Berichten: 31390
Geregistreerd: 08-04-03
Woonplaats: Gelderland

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-02-18 06:42

Alphen-Chaam - 18-03 - OPEN
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 - OPEN
Exloo/Buinen - 24-03/25-03 -
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 -
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 - 24 februari via mijn knhs
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo Potdijk- 21-04/22-04 - 10 februari
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 24 maart vanaf 12:00 uur via mijn knhs
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Snorrewind - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 - 10 maart 9.00 uur via mijn knhs
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 - 21 april 12.00 uur via mijn knhs
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 - 19 mei 8.30 uur via mijn knhs
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 12-10/13-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Chaam open voor inschrijving

kikkerdril4
Berichten: 660
Geregistreerd: 08-04-15

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-02-18 09:08

Alphen-Chaam - 18-03 - OPEN
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 - OPEN
Exloo/Buinen - 24-03/25-03 -
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 - 5 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 - 24 februari via mijn knhs
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo Potdijk- 21-04/22-04 - 10 februari
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 24 maart vanaf 12:00 uur via mijn knhs
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Snorrewind - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 - 10 maart 9.00 uur via mijn knhs
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 - 21 april 12.00 uur via mijn knhs
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 - 19 mei 8.30 uur via mijn knhs
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 12-10/13-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Inschrijfdatum Etten-leur toegevoegd

Sim

Berichten: 31390
Geregistreerd: 08-04-03
Woonplaats: Gelderland

Link naar dit bericht Geplaatst: 01-02-18 20:15

Alphen-Chaam - 18-03 - OPEN
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 - OPEN
Exloo/Buinen - 24-03/25-03 -
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 - 5 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 - 24 februari via mijn knhs
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo Potdijk- 21-04/22-04 - 10 februari
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 24 maart vanaf 12:00 uur via mijn knhs
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Snorrewind - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 - 10 maart 9.00 uur via mijn knhs
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 - 21 april 12.00 uur via mijn knhs
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 - 19 mei 8.30 uur via mijn knhs
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 12-10/13-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Chaam open voor inschrijving en Inschrijfdatum Etten-leur toegevoegd

Sim

Berichten: 31390
Geregistreerd: 08-04-03
Woonplaats: Gelderland

Link naar dit bericht Geplaatst: 05-02-18 06:44

Alphen-Chaam - 18-03 - OPEN
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 - OPEN
Exloo/Buinen - 24-03/25-03 -
Alphen-Chaam - 25-03 - 8 feb om 7.00 uur via mijn knhs
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 - OPEN
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 - 24 februari via mijn knhs
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo Potdijk- 21-04/22-04 - 10 februari
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 24 maart vanaf 12:00 uur via mijn knhs
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Snorrewind - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 - 10 maart 9.00 uur via mijn knhs
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 - 21 april 12.00 uur via mijn knhs
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 - 19 mei 8.30 uur via mijn knhs
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 12-10/13-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Etten-Leur open voor inschrijving

Prisjee91
Berichten: 1316
Geregistreerd: 24-03-11
Woonplaats: Zoelen

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-02-18 11:10

Alphen-Chaam - 18-03 - OPEN
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 - OPEN
Exloo/Buinen - 24-03/25-03 -
Alphen-Chaam - 25-03 - OPEN
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 - OPEN
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 - 24 februari via mijn knhs
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo Potdijk- 21-04/22-04 - 10 februari
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 24 maart vanaf 12:00 uur via mijn knhs
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Snorrewind - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 - 10 maart 9.00 uur via mijn knhs
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 - 21 april 12.00 uur via mijn knhs
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - 1 feb 9.00 via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 - 19 mei 8.30 uur via mijn knhs
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 12-10/13-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Alphen-Chaam open voor inschrijving

Armstrong - (Clint Eastwood x Kennedy)

FCSA

Berichten: 6279
Geregistreerd: 30-10-01

Link naar dit bericht Geplaatst: 08-02-18 11:12

Alphen-Chaam - 18-03 - OPEN
Amstelveen (A'damse Bos) - 24-3/25-3 - OPEN
Exloo/Buinen - 24-03/25-03 -
Alphen-Chaam - 25-03 - OPEN
Staphorst - 31-03 -
Etten-Leur - 02-04 - OPEN
Etten-Leur - 08-04 -
Maarsbergen - 14-04 - 24 februari via mijn knhs
Oudkarspel - 15-04 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - OPEN
Markelo Potdijk- 21-04/22-04 - 10 februari
Kronenberg - 05-05/07-05 (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 24 maart vanaf 12:00 uur via mijn knhs
Stompwijk -06-05 -
Heerjansdam - 10-5 - 29 maart 6.00 uur via mijn knhs
Markelo Snorrewind - 13-5 -
Winterswijk - 19-05/21-05 - 10 maart 9.00 uur via mijn knhs
Hulsberg - 21-05 -
Kronenberg - 26-05/27-05 - 21 april 12.00 uur via mijn knhs
Oudkarspel (Clusius Event) - 26-05/27-05 - OPEN via mijn knhs
Vinkega - 10-6 -
Ede-Putten - 16-6/17-6 -
Vlietland/Leidschendam - 23-6/24-6 -
Leende - 30-6/1-7 - 19 mei 8.30 uur via mijn knhs
Renswoude - 7-7 (8-7 oefencross) - 7 mei via mijn knhs
Vrouwenpolder - 28-7/29-7 -
Wieringerwerf - 10-8 t/m 12-8 -
Arensgenhout - 19-8 -
Norg - 25-8/26-8 -
Westdorpe - 1-9/2-9 -
Gorssel - 8-9/9-9 -
Den Burg (Texel) - 8-9/9-9 -
Gelselaar - 15-9/16-9 -
Lisse - 22-9/23-9 -
Heino - 23-9 -
Varsseveld (klasse M tijdens internationale wedstrijd) - 23-9 t/m 25-9 -
Moordrecht - 29-9/30-9 -
Ronostrand (Een) - 29-9 - 1 juli 14.00 uur via mijn knhs
Beesd - 6-10 -
Ysselsteyn - 6-10/7-10 -
Vasse - 7-10 -
Hattem - 12-10/13-10 -
Diepenheim - 20-10/21-10 -
Barchem (knhs kampioenschap) - 26-10/28-10 -
Bathmen - 3-11/4-11 -
Rekken - 3-11 -

Oudkarspel Clusius event open voor inschrijving


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Mediatoolkitbot, PetalBot en 0 bezoekers