Ik ben overgestapt naar een andere instructeur en hij is door de volledige malle molen geweest (tandarts, fysio, goed passend zadel e.d) en nu gebeurt het nog weleens als hij zelf (of ik) spanning opbouwen dat hij zijn tong uitsteekt.
Ik leer nu er mee om te gaan dat als we merken dat er spanning is ik volledig probeer te ontspannen, hij zijn kaak dan ook loslaat/ ontspant en die tong vanzelf weer verdwijnt. Nu ga ik binnenkort toch een keer een wedstrijdje proberen maar geheid dat ik en hij spanning hebben die dag (en het dus best zal gebeuren dat ie af en toe die lebber eruit zal steken
), hoe beoordeelt een jury dit?(dit is de voornaamste reden dat ik nog nooit ben gestart, naar mijn idee wordt ik gewoon afgestraft hiervoor terwijl ik toch echt niet in zijn mond zit te trekken en probeer hem zo ontspannen mogelijk en goed mogelijk zijn eigen lichaam te laten gebruiken)
