Nu zag ik op de site van de KNHS dat de kosten ook redelijk meevallen: 195 euro + 35 euro voor het examen. Dat is dus verder geen probleem.
Waar ik wel een beetje mee zit, is of het uiteindelijk wel 'rendabel' is voor mij. Niet in de zin dat ik eraan moet verdienen, ik weet dat je als jury vaak alleen onkostenvergoeging krijgt, maar meer of ik mezelf niet in de weg ga zitten. Ik rij zelf namelijk ook wedstrijden en ben dus regelmatig op pad in het weekend. Hoe combineren andere wedstrijdruiters die tevens jury zijn dit? Mag je wedstrijden weigeren te jureren omdat je zelf wedstrijd hebt die dag?
En momenteel ben ik in het bezit van een auto, ik woon nog thuis namelijk. Maar hoe zit het als ik straks misschien wel zonder auto kom te zitten?
Ik vraag dus eigenlijk om ervaringen van mensen die de jurycursus gedaan hebben: hoe het is bevallen en hoe, hoe combineer je het?
Op de KNHS site kon ik trouwens niet vinden hoelang de cursus eigenlijk duurt en hoevaak in de week je naar de locatie moet, kan iemand me dat ook vertellen?
),