aaangezien de klasse ZZ-licht per 1 okt naar de basis gaat vroeg ik me af of we dan nog een proef uit het hoofd dienen te rijden ?? En zoja dan nog steeds de oneven proef, in okt dus de 2e proef ?
Geen dank, ik wist dat er laatst iets over in een nieuwsbrief had gestaan. Ik had dit zo teruggevonden
fresco
Berichten: 4163
Geregistreerd: 23-07-04
Woonplaats: Akersloot
Geplaatst: 24-09-11 21:30
Naar mijn weten hoeven er straks geen twee juryleden meer te zitten. Nu ook niet maar dat is wel het ideale plaatje. Ik had afgelopen zondag ook in mijn tweede proef maar 1 jurylid, de vereniging kon geen extra meer vinden.
het uit het hoofd rijden lijkt mij een extra moeilijkheid die erbij komt in het ZZlicht. Net zoals je zonder zweep moet rijden vanaf de M1. Het lijkt mij dus wel logisch als dit nog steeds moet .