Moderators: Neonlight, C_arola, Firelight, Sica, Dyonne, NadjaNadja, balance, Essie73

Charr_x schreef:Je kan misschien even kijken naar een andere neusriem.
Mexicaanse werk best sterk in, misschien een lage?
Je vind het misschien niet mooi, maar dan kan het goed genezen.
Jury zal je er niet op afrekenen, ongelukjes gebeuren eh!
Beauty_J schreef:jah op onze stal hadden we 2 planken uit de tussenschutting van de stallen gehaald omdat mijn andere paard erg nerveus is als hij dit paard niet kan zien..
was een goeie oplossing tot ik dr achter kwam dat ze haar neus aan de zijkant had opengehaald. dus is een lellijke wond.. waar ze absoluut geen last van heeft.. en train nu lekker zonder neusriem .. maar hij kan er best aan en heeft ze er ook geen last van... maar omdat ik eerst ang was dat de druk van de neusriem pijn zou gaan doen had ik hem er ff afgehaald, maar kan hem idd ook losjes om doen zodat er nog steeds geen druk op staat .. maar dat is dus niet het geval namelijk,..
morgen komt de veearts weer het bekijken.. maar met rijden heeft ze er geen last van.. want was bang dat de jury me er uit zal halen net als met een paard dat kreupel is ofsow
en ik rijd ook zonder neusriem dus ben hem eigenlijk niet nodig maar omdat het moet.. hehe dus nee geen harde hand anders had ik me bit telkens uit dr mond hangen.. en normaliter schuimt ze ook niet.. maar zonder neusriem dus wel
mamabird schreef:Als het wondje gaat bloeden tijdens je proef word je er wel uitgehaald (tenminste, ik zou je er uit halen). De meest vriendelijke oplossing is tijdelijk met een lage neusriem rijden, totdat het helemaal genezen is. Mijn paard geeft ook nooit aan dat ie ergens last van heeft, maar dat wil niet zeggen dat ie het prettig vindt, hij is gewoon een enorme goedzak. Als de wond open gaat kan het ook nog eens zo zijn dat ie lelijk geneest en dat is toch ook weer zonde.