Ik ben al zo'n chaoot, heb het wel eens eerder gedaan maar toen zat er een b*tch van een jury.. Die had zoiets van 'dat hoor je allemaal te weten' en die was dus echt te beroerd om maar even uit te leggen hoe ze het graag wilde hebben.
Dus ik in de stress, en dat mens chagerijnig.. Bah
Zondag mag ik dus weer, jippie..
Wie kan me weer even een update geven met wat handigheidjes voor het schrijven bij een springjury? Ik dressuur zowat alleen op concours... Dus zie zelf zelden een springcoupon.
Tis B, ingebouwde barrage geloof ik. Was het dan niet zo dat je de cijfers van het basisparcours bovenin zet, en daaronder de barrage?
Die bitchy jury gaf me niet altijd de stijlpunten, ik geloof dat ze dat alleen deed als iemand barrage reed, is dat normaal?
Hoe zit t tegenwoordig qua punten?
een balk is 4,
eerste stop 3
2e stop 6
derde eruit?
pffff, nog andere dingen die ik weten moet? (als ze op die club nou gewoon eens dressuurwedstrijden gingen organiseren.... maar nee hoor
)

Maar deze keer wat vriendelijker