Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird
) kunnen vragen om vlak nadat jij daar de krant hebt gebracht even te posten en zo te zien wie het is. Of de bewoners zelf (deze zijn er toch ook mee gebaat dat hun krant netjes bezorgd kan worden).
Kranten zijn nu eenmaal groter.
Redrumfox schreef:Dan ga je je toch afvragen wat zo'n man met 5 dezelfde krantjes moet.. Mafketel..
crossmonster schreef:Redrumfox schreef:Dan ga je je toch afvragen wat zo'n man met 5 dezelfde krantjes moet.. Mafketel..
Wellicht hetzelfde als die man die al die leren laarzen opkocht![]()

alja schreef:het hoekje van de krant afscheuren waar de data op staat en die los in de brievenbus doen en de krant natuurlijk ook en mocht hij gejat worden heb jij altijd bewijs dat je hem er toch in hebt gedaan
Manon88 schreef:Gewoon de krant fatsoenlijk in de bus stoppen ergert de postbode na jou zich er niet dood aan want die moet wel de post DOOR de brievenbus doen en als die krant van jou nog op half 11 hangt kan ie dus dubbel werk doen.
Manon88 schreef:Het lijkt mij vrij duidelijk waar dat op slaat. Die voor het huis kun je inderdaad niets aan doen, die andere moet je dan maar je hele hand in stoppen. Het is inderdaad lastig maar dan kunnen de kranten niet weggehaald worden. Ik heb zelf als postbode gewerkt en weet ook wel dat er een hoop rotte brievenbussen zijn (met sterke veer eraan, te smal, te klein, te vol), maar wij moesten de post er helemaal doorheen duwen. Misschien is het een idee om een brief bij die mensen in de bus te doen die zo'n losse brievenbus hebben dat ze er iets van een slotje op moeten doen omdat de kranten weggehaald worden en dat jij ze dus wel bezorgd. Gewoon een nette brief opstellen die mensen zullen het heus wel begrijpen dan.
Manon88 schreef:Gewoon de krant fatsoenlijk in de bus stoppen ergert de postbode na jou zich er niet dood aan want die moet wel de post DOOR de brievenbus doen en als die krant van jou nog op half 11 hangt kan ie dus dubbel werk doen.
) _Cynthia_ schreef:Als de brievenbussen echt niet goed zijn kun je hier iets aan doen. In de wet staat namelijk dat brievenbussen aanbepaalde eisen moeten voldoen: http://www.tntpost.nl/voorthuis/brieven ... enbus.aspxNou als ik mijn hele hand en arm erin moet stoppen denk dat ik dan halve wegen vast komt te zitten. Sommige brievenbussen hier( ik heb het nu over 2 huizen in mijn wijk) die zijn zo smal en zo klein nou de zaterdagkrant die is echt wel dik en past er met veel moeite er al bijna niet in dus dat zegt al voldoende.