Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
WybeUrsula schreef:Een aantal fijne reacties, bedankt daarvoor.
Fijn om te horen hoe anderen met een carriereswitch zijn omgegaan. Meer van dit soort verhalen?
@Verootjoo, klopt. Je werkt idd in een multidisciplinair team, maar zoals je zelf al zegt baseert een reva-arts zijn advies op mijn expertise. In mijn geval betekend dat dat de reva-arts er blind op vaart. Natuurlijk doe je het samen, maar het blijft mijn expertise.
Ik ben al jaren bezig met het verwerken van (de nasleep van) mijn ongeluk en ik heb enorme stappen gemaakt. Echter is er, ondanks acceptatie, een stukje bescherming wat ik op anderen projecteer. Als ik deze bescherming dan niet kan bieden, verwijt ik dat mezelf. Terwijl ik dondersgoed weet dit niet te doen, het gebeurd.
Citaat:@Mars, wauw wat herken ik me in die argumenten. Zeker omdat dit mijn 2e opleiding zou zijn waar ik niks met mn papiertje ga doen.