Ik plaatst dit verhaal omdat ik opzoek ben naar een frisse blik of misschien mensen die zich in mijn verhaal herkennen en advies willen geven.
Ik heb in 2015 mijn havo n&t diploma behaald maar ik heb nog geen afgerond diploma (wel een propedeuse) omdat ik gewoon echt niet weet wat ik wil.. soms denk ik wel dat geen een studie bij mij past en dat vind ik echt een rot gevoel.
Het probleem is dat ik overal wel wat in zie maar niks er echt bovenuit springt. Ik heb in de ouderenzorg gewerkt en vond het fantastisch. Zaten natuurlijk ook mindere kanten aan.
Momenteel werk ik in een financieel/administratieve functie en dat vind ik ook erg leuk.
En eigenlijk lijkt elke sector me wel iets
hoe moet je dan filteren en kiezen?Ik zoek dus een opleiding op HBO of WO niveau. Maar vind het onwijs lastig omdat ik merk dat veel mensen het gewoon weten of aanvoelen en ik eigenlijk alles wel leuk vind.
Ik ben er zelf mee gestopt, het is niets voor mij, maar als het je wat lijkt kan ik je de HvA aanraden, de docenten waren namelijk wel super enthousiast en gemotiveerd