Dat was dus al gedaan (al zit die aan de andere kant van het land ook) en daar komt een even onbegrijpelijk antwoord op terug waar niemand iets wijzer van wordt. Inmiddels van een aantal medewerkers informatie terug en bij allemaal is er meer loon ingehouden in % in vergelijk met vorig jaar waardoor tot nu toe van diegene die we weten er meer dan stevig op achteruit zouden gaan.
Aangezien er meer fouten aantoonbaar op staan en er toch al aanpassingen moeten komen is het % navragen hier hopelijk aanvulling.
En zoekwerk op internet geeft net in een tussencategorie geen duidelijk antwoord. Ik kom een categorie kort. De lonen liggen allemaal lager dan 55000 maar er wordt ruim 49.08% ingehouden. Vandaar dus de vraag
Laatst bijgewerkt door karuna op 29-01-21 19:16, in het totaal 2 keer bewerkt