Ik ben begonnen aan m'n certificaat in hondentraining en gedragspecialist (in Australie).
Ontzettend leuk, leerzaam en interessant. Het helpt mij zeker met m'n eigen hond.
In de toekomst zou ik graag m'n eigen hondentraining business willen beginnen. Voornamelijk 1 op 1 lessen waar ik naar de persoon toe ga of we naar een locatie gaan waar de persoon moeite heeft met zijn/haar hond.
Wie weet wordt het in de toekomst (als het loopt) uitgebouwd naar grotere dingen, maar laten we niet te ver uitlopen. Ik overweeg ook nog om training richting staffies een specialisatie te maken. M'n logo word een zwart wit silhouette van mij en m'n hond (stafford) in een pose van samenwerking.
Nu ben ik echter op zoek naar inspiratie voor een naam en ik zit een beetje vast omdat ik eentje heel leuk vind, maar denk dat ik het niet kan gebruiken. Een van m'n favorieten facebook paginas is 'Speaking dog with Shana'. Ik vind "Speaking Dog'' zelf echt heel leuk, maar punt 1. Ik heet Sanne (dus dat lijkt wel heel erg veel) en punt 2. Mensen kunnen mijn naam hier niet uitspreken.

Eisen:
- Het MOET in het engels zijn.
- NIETS met mijn naam erin.
- NIETS met mijn woonplaats er in
Wat al in gebruik is in mijn omgeving:
Zenergy K9 Training
Magic Paws Dog Training
Four Paws K9 Training
Pro Dog Training
Point Cook Dog Training
Wat ik zelf heb bedacht tot nu toe:
For the Love of Dogs - K9 Training
Speaking Dog - K9 Training
Right Paw Forward - Dog Training
Bokt kan soms ontzettend creatief zijn of leuke woordgrapjes vinden die ik zelf niet gezien heb, dus ben benieuwd of er iemand is die (op dit moment wakker is

