Bedankt iirrssjjee, dat topic kende ik nog niet!
Ik ben ook erg benieuwd, Goof
De meningen lijken tot nu toe heel erg verdeeld, de een vind het echt vreselijk, de ander vind het geweldig.
VR is natuurlijk een gloednieuwe technologie waar mensen nog rustig aan moeten wennen en wat veel mensen nog te futuristisch vinden, maar ik ben zelf echt zo’n technieknerd die het geweldig vind
Voor zover ik weet werkt momenteel nog geen enkel bedrijf met VR op bruiloften, maar als er vraag naar is lijkt het me erg leuk om dit te introduceren, naast de gewone trouwvideo’s die ik maak.
Of het ooit een hit gaat worden, geen flauw idee, maar ik denk dat het voor sommige mensen vooral een leuke, moderne aanvulling is op de gewone huwelijksvideo.
Bij het eerste huwelijk van mijn zusje ging het met mijn oma niet goed. Erg in de war, depressief, en niet in staat om bij het huwelijk aanwezig te zijn. Ze zijn toen na het huwelijk in de trouwkleding bij haar op bezoek geweest, en hebben natuurlijk wat foto’s laten zien, maar als die techniek er toen was geweest dan hadden we waarschijnlijk wel zo’n VR film gemaakt.
Ook live VR streamen wordt steeds betaalbaarder, zodat vrienden/familieleden vanaf de andere kant van de wereld gewoon mee kunnen kijken.