Ik heb vannacht met mijn beste vriend op spoed gezeten en aangezien zijn ouders in Frankrijk zaten met broers en zussen ben ik bij hem gebleven tot zij terug waren.
Gevolg; ik heb mijn nacht werk moeten afbellen. Nu willen ze een bewijs dat ik daadwerkelijk op spoed heb gezeten.
Ik ben dit helemaal vergeten te vragen vannacht. Nu heb ik net gebeld of ze mij een bewijs konden geven. Maar de uitleg was dat ik geen bloedverwant ben van mijn beste vriend, en ze niet kunnen zeggen dat ik er was vannacht.. Ook was de hulp niet voor mij maar voor iemand anders waardoor ze me geen papiertje willen geven.
Is dit een normale gang van zaken? Ik heb nog nooit eerder met iemand op spoed gezeten. En heb persoonlijk altijd gedacht dat privacy is en een werkgever niet daar heen mag vragen?? (Heeft ooit iemand me verteld

Maaaarrrr.. nu zit ik met de gebakken peren. Ik weet niet of dit normaal is, of dat ik gewoon iemand aan de lijn had met een slechte dag..
Werk wilt perse een bewijs en weigert om gewoon een dag onbetaald verlof in te zetten...
Ben asjeblieft een allemaal een beetje vriendelijk tegen me. Dit is de eerste keer dat ik zoiets meemaak en vraag me gewoon af hoe deze dingen bij andere mensen zijn verlopen. Ik ben lichtelijk in paniek nu, aangezien ik nu dus geen bewijs heb en ik bang ben dat ik daardoor mijn werk kwijt ben..
Misschien mijn eigen fout hoor, en dan is het zo. Al doende leert men toch?

Dus eigenlijk gewoon de vraag.. hoe ging dat bij jullie en hoe kan ik dit oplossen?