Als ik niet bij mijn vader in de juwelier mocht werken (juwelier is van mijn opa)
Als ik niet in het bedrijf waar mijn moeder werkte mocht werken
dan had ik nu (29 jaar) nog nooit in mijn leven gewerkt.
Ik ben sinds gisteren begonnen met solliciteren, dus gewoon online, direct via de websites van bedrijven, en via sites als indeed.
Dus ik vrolijk solliciteren bij indeed naar een baan als receptioniste. Valt me ineens op dat er op de site staat dat er al 616 keer op die baan is gesolliciteerd
Uiteindelijk maar bij de motivatieruimte: NEGEER DE ANDEREN!!! KIES MIJ!!! getypt. Hoe dan ook ik begrijp het niet. Als er telkens 100+ mensen solliciteren op dezelfde online vacature, dan vind ik nooit werk. En ja, ik weet het, maak een goede cv, schrijf een goede motivatie....maar van de 100 heeft de helft vast ook een goede cv en goede motivatie. Het is dus een kwestie van geluk. Maar wat als je dat nooit hebt? 
Dat is een beetje een hele grote no-go.
) maar daar moet je toch echt even overheen klimmen en bedenken; wat zijn mijn goeie kanten, wat maakt mij geschikter voor deze baan dan 'de anderen' en wat kan ik bieden bij dit bedrijf wat anderen niet kunnen. En ga hierbij zeker niet met hoofdletters schreeuwen alsof je een of andere 12-jarige puber bent. Dan neem jij diegene toch ook niet meer serieus?
zou er zeker je CV door bekijken en mogelijk diegene uitnodigen om te kijken wie daar achter zit