Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
het is echt precies wat ik zoek in een studie. Als ik puur en alleen zou leren hoe ik iemand af moest laten vallen, zou ik het niet doen natuurlijk.. maar alles wat er bij komt kijken vind ik dus zo boeiend, dieper op onderwerpen ingaan etc..
En wat die banenkansen betreft; ten eerste zijn er meer beroepen die het raakvlak diëtist hebben die je hiermee uit kunt oefenen. Wij moeten nu praktijkopdrachten doen met verschillende beroepsrollen. Je hebt de behandelaar, ondernemer, onderzoeker, manager voeding, voorlichter, adviseur. En binnen die rollen zijn er ook weer verschillende mogelijkheden. En ten tweede, er zijn genoeg studies waar de baankansen (vrij) klein zijn. Als je iets echt leuk vindt en het graag wilt zijn er altijd wel mogelijkheden. Ik heb mij er in elk geval niet door laten weerhouden. En misschien krijg ik niet direct de baan die ik op het oog heb maar die garantie heb je tegenwoordig bijna nergens meer. Rebel_Jits schreef:Het punt is een beetje dat je met een kleine LOI-opleiding jezelf ook dietist mag noemen. En hoeveel sporters zijn er wel niet die ook voedingsadvies geven? Ik ken er een aantal die trainingen geven en daarna een voedingsplan meegeven. Dat is je concurrentie.
Maar je kon ook een combinatie doen. En dit kies je ook pas in het 3e jaar geloof ik.
Dat lijkt mij ook meer dan logisch.. de studie is immers veelmeer dan alleen wat leren over hoe je gezond kan eten oid.. Ook best wel pittige scheikunde inderdaad en biologie, psychologie etc..
Ik wil toch iets doen wat me echt leuk/interessant lijkt. En dan hoef ik nog niet eens per se als dietiste aan het werk.. als ik maar iets in die richting kan doen (gezondheidszorg, psychologie, chemie).