Ik wil een ander beroep
Ik heb er vroeger op school altijd met de pet naar gegooid, havo verpest, mavo diploma gehaald, terug naar de havo en van school getrapt
Nu enige tijd werkzaam bij de supermarkt hier om de tijd dat ik 'het niet wist' te overbruggen.
Inmiddels is het 5 jaar terug
Ik weet dat ik de richting van politie/defentie op wil maar het is nog niet zo eenvoudig.
Bij defentie is het me totaal niet duidelijk waar ik voor in aanmerking zou komen, welke vooropleiding etc ik nodig zou hebben.
Heb wel iets mail contact gehad maar nogsteeds vind ik het vrij onduidelijk.
Politie is ook een knel punt Ivm de selectie dagen. Op elke van de 4 kan je worden afgewezen.
De eerste keer was ik te jong en weinig ervaren. 2e keer afgewezen om de rotte rekentest waarop ik dicht sloeg. Deels omdat ik wist dat ik boven mijn niveau solliciteerde maar helaas was dit de enige open vacature.
Kan iemand mij toevallig zijn ervaring delen? Heeft iemand ervaring met de veva opleiding? Of een andere richting van defentie?

Voor verdere vragen kan je me wel een privéberichtje sturen als 't gaat om werken bij Defensie, wellicht kan ik wat dingen voor je beantwoorden