Heb alle toetsen gehad etc. En vorige week vrijdag werd ik ingewerkt.
Ivm tentamens had ik duidelijk aangegeven welke data ik niet kon werken.
Dus ik moest bellen om te vragen wanneer ik zou moeten bellen.
Net gebeld, en had een vrouw aan de telefoon die ik nog nooit heb ontmoet.
'Hoi met Dominique, ik vroeg me af wanneer ik moest werken.'
'Vanavond moet jij werken.'
Ja mooi verhaal dus want ik had duidelijk aangegeven dat dat niet kon ivm tentamens.
'Nou ik geloof er helemaal niks van ik ga wel even met de andere teamleider bellen hierover om zijn kant van het verhaal aan te horen.'
SORRY?! En daar brak mijn klomp, in eerste instantie wilde ik al niet daar werken maar ik kon niet anders want ik heb het geld hard nodig.
Ik voel me totaal niet op mijn gemak daar en vind het absoluut niet leuk ook.
Daarbij als ze zeggen dat ik vanavond echt moet komen gaat dat gewoon niet aangezien ik aan de andere kant van het land zit.

Ik wil dus eigenlijk gewoon direct kappen met deze ongein, zit nog in mijn proefperiode dus moet geen probleem zijn lijkt me. Alleen kan ik dit telefonisch mededelen en later de klok sleutel (om in te klokken) kom brengen?
Wie helpt me want dit levert me veel te veel stress op tijdens de tentamens..
Edit; ik heb al 2 keer eerder bij een supermarkt gewerkt en daar had ik vanaf het begin af aan écht plezier in, hier is dat totaal niet het geval.. Al bij het sollicitatiegesprek voelde het niet ok aan.


Misschien valt het reuze mee als je er eenmaal een tijdje werkt.