Tegen iedereen roep ik al jaren ik wordt later makelaar, maar ik twijfelde altijd nog of het echt bij me zou passen. Afgelopen zomer heb ik mijn marketing en communicatie studie afgerond (toen al met de gedachte als opstap naar makelaar) en ben ik full-time aan het werk gegaan.
Helaas is het me niet gelukt om tijdens mijn studie bij een makelaar stage te gaan lopen... Vandaar dat ik nog wel wil proberen om een dagje (of meerdere) met een makelaar mee te lopen zodat ik zeker weet dat ik het echt wil (want ik wil z'n opleiding wel met de volle 100% doen en het is best prijzig, vandaar dat ik het wel zeker wil weten
). Nu ik full-time aan het werk ben zie ik wel in dat ik wel iets anders wil; ik wil me ergens in specialiseren en me verder ontwikkelen.
Van een full-time studie krijg ik alleen wel de kriebels
Echter wil ik nog wel een avond/dag studie (mag ook 2 of 3 dagen). Ik ben erg benieuwd naar ervaringen van bokkers die Makelaar zijn en/of een studie tot makelaar hebben gevolgd. En ook welke opleiding jullie dan gevolgd hebben en waar.