Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
zijn prima mensen

0000 schreef:Politiemensen werken doorgaans met zelf getrainde/eigen honden. Als trainer zal je er dan ook sowieso niet terecht kunnen. Als agent lijkt me inderdaad geen goed idee als je deze problematiek hebt, dat ga je niet redden. Moet je voor je eigen gezondheid ook niet willen denk ik.
Daarnaast vind ik dat je zo'n beroep niet alleen moet willen doen omdat je met een hond wilt werken, dan zijn er betere/andere mogelijkheden. Het grootste deel van het werk in uniform zal toch ook met mensen zijn, ook dat deel moet je echt wel zien zitten. De hond moet een extra zijn, niet de reden dat je het werk wilt doen.
EarthFocus schreef:Je hebt helemaal gelijk Dani, dit is mijn kinderdroo en nu nog steeds mijn droom.
Ik wou vroeger als kleuter nooit prinsesje worden, ik wou uitdaging hebben.
En dan is het plots klaps ineens voorbij door die stomme depressie.
sallandval schreef:Is met hulphonden werken dan niks voor je? http://www.geleidehond.nl/over-ons/vacatures/vacature-leerling-geleidehondeninstructeur/
AnnemiekvM schreef:sallandval schreef:Is met hulphonden werken dan niks voor je? http://www.geleidehond.nl/over-ons/vacatures/vacature-leerling-geleidehondeninstructeur/
Is dit niet iets voor je?