
Bokt is een groot forum en ik dacht dat er daarom vast wel wat jonge ondernemers te vinden zijn..
Ik zou eigenlijk graag willen weten waarom jullie op een jonge leeftijd hebben gekozen om voor een eigen bedrijf te gaan en hoe jullie dit hebben aan gepakt.
Met jonge ondernemers heb ik het over mensen die jonger zijn als een jaar of 25 maximaal.
Ik bedoel geen mensen die een zaak over hebben genomen van de ouders, of mensen die wegens een erfenis een eigen zaak hebben kunnen beginnen. Ik bedoel echt mensen die zo goed als niks gespaard hebben en via een lening een eigen bedrijf zijn begonnen. Hoe is dit bij jullie gegaan en ging de lening wat dat betreft nog vrij makkelijk?
Ik vraag dit omdat ik in mijn omgeving best veel jonge ondernemers zie. Daarnaast zou ik best graag een eigen bedrijf beginnen maar gezien mijn leeftijd slaan de twijfels toch toe, daarom hoor ik graag ervaringen.

Antwoorden mag ook via pb.
