), hierbij de vraag of er nog meer bokkers aan het promoveren zijn. Ik heb zelf sinds 1 maart een PhD plek weten te bemachtigen aan de Rijksuniversiteit Groningen en doe nu onderzoek naar een veilige auditieve omgeving bij mensen met een ernstig verstandelijk én een visuele beperking.
Mijn bedoeling is hier om ideeën en tips uit te wisselen, beleving te delen en de frustraties kwijt te kunnen

Dus, wie-o-wie is aan het promoveren, of heeft het o-zo-gewilde doctoraat inmiddels binnen, of heeft de ambities?


Bij het Erasmus MC? 

Langzaamaan begint hier wel aardig druk erop te staan, veel vertraging opgelopen door onze apparatuur onder andere. Moet zeggen dat een beetje druk me wel bevalt, ga je een stuk efficiënter van werken!
Thanx for the heads up 
Zie ik dan wel weer
NYC
Echt lastig! Dinsdagochtend deadline, gisteren werd pre-definitieve versie finaal afgefakkeld (en terecht, maar toch au
) en met schrijven intro-methoden-opbouw resultaten etc van die 3 bezig, de interventie is nog in opzetfase. Worden dus een drukke 2,5 jaar, zacht uitgedrukt