Medea schreef:Ik wilde altijd dolgraag met dieren werken en ben daarom na mijn havo naar de HAS Den Bosch gegaan en dierhouderij gestudeerd. Al tijdens mijn opmerking begon ik te merken dat een baan vinden niet makkelijk is en dat bleek ook duidelijk toen ik en mijn jaargenoten af waren gestudeerd. Van de mensen die ik ken heeft een deel nog een andere opleiding gedaan en enkele werken helemaal niet met dieren, puur omdat er vrijwel geen fatsoenlijk betaald werk is. Ik wil nog steeds dolgraag 'iets' doen in de honden, maar dat gaat voorlopig niet gebeuren. Ik heb wel het geluk nog enigzins iets te kunnen doen in mijn studierichting, ik werk nu voor Van Drie kalverhouderij waar ik het erg naar mijn zin heb.
Klopt, ik volg nu ook een mbo opleiding Pedagogisch Medewerker niveau 4. Ik wil altijd al heel graag iets met dieren, voornamelijk ook honden. Maar ik weet dat er zo weinig werk in is, en slecht betaald. Maar omdat ik het zo graag wil, en ik de opleiding in 2 jaar kan doen. Heb ik toch besloten om er volgendjaar mee te beginnen.
Ik heb dan toch al een opleiding/diploma op zak. En wat is nou twee jaar? Dat is zo voorbij. Ik heb er zoveel zin in!!
Toch zie ik hier al in dit topic zoveel verschillende beroepen wat toch met dieren te maken heeft. Ik denk dat als je het echt wilt en je gaat ervoor dat je dan wel een baan vind in de dieren als je geduld hebt. Wat denken jullie?