Ik kom er echt niet meer uit. Momenteel zit ik in het 4e jaar haartooi. Hier verveel ik mij dood, en er word mij aangeraden om volgend jaar terug naar een hogere studierichting te gaan. KSO (kunst) word mij aangeraden. Dit wil ik wel heel graag doen, omdat ik dan fotografie kan volgen.
Maar langs de andere kant zou ik ook terug ASO (algemeen) kunnen gaan doen. Dit omdat ik later verder wil studeren in moderne- en middeleeuwse talen. Dus een richting als latijn-talen lijkt me dan ook weer wat.Ik vraag me vooral af of ik, als ik KSO - fotografie doe, achteraf nog naar de universiteit/hogeschool kan. En dan ook nog een richting met talen.
Ik heb ook al vanalles opgezocht maar er is een overvloed aan informatie. En sommige ook wel tegenstrijdig. Ik weet dat als ik eindelijk is echt ga leren ik het zeker aankan, latijn-talen dan, dus dat is het probleem niet. 
Heeft iemand hier een idee van?

Ik zou volgend jaar echt definitief iets moeten kiezen. Want in de laatste 2/3 jaar word de achterstand anders te groot.

Grtjs. Candie
Sorry als dit niet mag of verkeerd staat.