Vrijwilliger bij de dierenambulance

Moderators: NadjaNadja, Essie73, Polly, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Cowgirl

Berichten: 23950
Geregistreerd: 04-03-01
Woonplaats: Drenthe

Vrijwilliger bij de dierenambulance

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 11-01-09 16:06

Sinds ik niet meer kan paardrijden en wisseldiensten werk heb ik extra tijd over. Meestal zit ik maar thuis voor de buis terwijl mijn vriendinnen lekker aan het paardrijden zijn Boos! . Omdat je zo niet 80 kan worden zit ik eraan te denken om 1 dag in de week bij de dierenambulance te gaan werken.

Ik zou graag willen weten of hier mensen zijn die dat doen en die wat kunnen vertellen over het werk van en op de dierenambulance.
Dat ze dode beesten van de weg oprapen weet ik en dat ze zwerfdieren ophalen, soms mensen naar de DA brengen weet ik ook. Maar zijn er ook nog andere taken?

ch_ntii123
Berichten: 2012
Geregistreerd: 11-12-08
Woonplaats: Hilversum

Re: Vrijwilliger bij de dierenambulance

Link naar dit bericht Geplaatst: 11-01-09 20:41

Volgens mij is de voornaamste taak van een chauffeur, het ophalen van dieren en wegbrengen (dus of naar hun baasje(chippie)) of naar het crematorium of naar de dierenarts..