emma_evg schreef:Uhm tja, het deel waar je voor kon leren viel wel mee, daar was gemiddeld ook wel hoog op gescoord. Het was uiteindelijk denk ik vooral het kritisch redeneren waar je op werd geselecteerd, daar lagen de gehaalde resultaten het meest uit elkaar en die was ook best wel pittig en lang (niet iedereen had hm af). Het scheelde dus voor mij heel erg dat die inzicht vragen mij wel makkelijk afgaan, want op alleen leren had ik het misschien niet gered.
Maar andersom geldt natuurlijk ook dat je er echt vol voor moet gaan, dus echt ook super goed gaan leren. Als je daar al laag op scoort, en je moet het ophalen met het kritisch redeneren... Wordt lastig.
Jullie krijgen in december denk ik weer toegang tot de stof? Ben benieuwd wat het wordt dit jaar. Wij hadden vorig jaar over bot/kraakbeenvorming.
bedankt voor de uitleg! Inderdaad in december toegang.. ben ook erg benieuwd waarover het gaat