Ik weet niet of het nu onder het juiste forum staat.
Wist niet goed waar ik het moest plaatsen.
Ik zit ergens mee. Wel of niet blijven rijden op deze manege.
Ik heb geen eigen paard.
Ik rij wel recreatie bij iemand thuis ik help haar met verzorgen en rijden van haar paarden en ga mee naar de wedstrijden om te helpen.
Ik vond dat ik zelf best wel achter liep was wat jaren gestopt met rijden. Dus wilde weer wat lessen nemen
Nu zit ik eindelijk weer op les erg leuk en leer ook weer veel ook veel dingen was ik gewoon vergeten!
Heb een manege gevonden waar ik terrecht kan zonder dat je een eigen paard nodig heb. Ik helemaal blij

Maar ik weet niet of ik daar moet blijven rijden.
Paarden krijgen genoeg te eten zien er redelijk uit.
De paarden waar ik op rij op de manege zijn vaak tussen de 17 en 20 jaar.
Je zit regelmatig op hetzelfde paard verschilt per week.
Nu zat ik afgelopen weer op een paard maar die zakt nog weleens door zijn achterbeen heen.
zwakke achterhand denk ik?
Ik heb het gezegd
Eigenaar zei paard heeft waarschijnlijk wat last van zijn rug door dat er ook kinderen op zitten die er meer op hobbelen want ze kunnen nog niet goed rijden.
de paarden waar ik op rij proberen we ook aan de teugel enz te rijden.
Kan dit allemaal nog op deze leeftijd?
Ik vind het zo erg als ik op een paard rij ik weet dat hij gewoon pijn heeft omdat hij meerdere keren denk 5 of 6x in een uur door zijn achterbeen zakt.
En laag en rond gereden moet worden is dan wel goed voor zijn rug. Maar is wel goed op die leeftijd?
Is het beter dat ik stop met lessen?
gr

