Manege met ervaring beginnende volwassene gezocht!

Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
MirandaPC
Berichten: 3
Geregistreerd: 12-06-11

Manege met ervaring beginnende volwassene gezocht!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-06-11 11:05

Ik ben sinds kort gestart met paardrijlessen. Heb namelijk nooit gereden, maar het was altijd wel iets wat ik ooit wilde doen. Bij de manege waar mijn dochter zit heb ik nu een paar privelessen gehad. Ik merk dat ze bij deze manege niet echt ervaring hebben met beginnende volwassenen. En heb het gevoel dat er teveel van mij wordt verwacht. Dus ik ben nu op zoek naar een manege in de buurt van Den Haag-Leidschendam-Zoetermeer die ervaring hebben met beginnende volwassenen. Ik zou namelijk heel graag goede beginners begeleiding willen over het hele traject van opzadelen-goed leren rijden-afzadelen en verzorgen. Weten jullie misschien een leuke manege hier in de buurt die daar gespecialiseerd in is?
Ik heb ook wel eens iets gelezen over een beginnerscursus/pakket waarbij je ook theorie les krijgt en een paar lessen in de week kon volgen, maar die was helaas hier niet in de buurt.
Alvast bedankt.

Apple

Berichten: 76471
Geregistreerd: 27-01-02
Woonplaats: Bij het strand

Re: Manege met ervaring beginnende volwassene gezocht!

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-11 11:09

-> MA

antje_vip

Berichten: 10001
Geregistreerd: 25-06-10
Woonplaats: Groningen

Re: Manege met ervaring beginnende volwassene gezocht!

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-11 11:11

Ik woon dan wel in Groningen, maar op mijn manege is het dus ook zo dat er voor beginnende volwassenen gewoon geen lessen zijn. Kun je niet bij iemand in de buurt met een paard vragen of je daar les kan krijgen?

Apple

Berichten: 76471
Geregistreerd: 27-01-02
Woonplaats: Bij het strand

Re: Manege met ervaring beginnende volwassene gezocht!

Link naar dit bericht Geplaatst: 12-06-11 11:16

In Katwijk bij Manege Jonker zijn regelmatig beginnende volwassenen lessen. Die beginnen vaak met als doel naar het strand te kunnen met een groep, dus dat is heel praktisch alle drie gangen, sturen, remmen totdat ze voldoende controle hebben om met een (begeleide) strandrit mee te kunnen.

MirandaPC
Berichten: 3
Geregistreerd: 12-06-11

Re: Manege met ervaring beginnende volwassene gezocht!

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 12-06-11 12:21

Dankjewel voor de snelle reacties. Had al een persoonlijk berichtje gekregen waar ik zeker wat mee ga doen. Maar alle verdere suggesties zijn natuurlijk van harte welkom. Ik ga er zeker even naar kijken.