Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
Shanna16 schreef:Schoudervoor rijden, van daaruit aangalopperen en ook in galop op die kant waar ze travers wil schoudervoor rijden. Op die manier moet ze haar binnenachterbeen onder de massa zetten.
Urielle schreef:Esther doet ze datzelfde ook aan de longe of alleen als jij erop zit? Want het (jouw laatste bericht) klinkt alsof ze wellicht nog erg vast zit in haar lijf ergens of misschien gewoon balans mist? En hoe los en soepel is ze in stap en in draf?
Hanmar schreef:Ik snap precies wat je bedoelt, ik herken het heel erg van een paard dat ik weleens reed. Dat het één kant op is verrast me niet, dat betekent gewoon dat ze een duidelijk moeilijkere kant heeft. Goed je buitenteugel erbij, probeer steeds zachtjes even iets naar buiten te stellen (rechtstellen) en vraag juist niet teveel stelling, omdat ze dan al gauw 'valse buiging' gaat nemen omdat dat makkelijker is.