Ik heb ook even de andere @work foto's bekeken, en zie dat je haar met weinig teugelcontact rijd. Vermoedelijk (beetje moeilijk te zeggen vanaf mijn laptopje ) doet ze dit op het moment dat jij druk neemt.
De oorzaak kan verschillend zijn. Allereerst kan het zo zijn dat de vorige ruiter haar dit aangeleerd heeft als zijnde "aan de teugel lopen". Ook kan het zo zijn, dat ze last van haar tanden heeft, waardoor het haar pijn doet als jij de teugels aanneemt. Tot slot kan het ook nog zo zijn, dat ze dit in het verleden heeft aangeleerd om onder het werk uit te komen.
Toch, gezien je foto's, vermoed ik dat het het eerste probleem is. Voorwaarts rijden is inderdaad het antwoord, maar ook moet je je handen op de juiste plek houden (maar dat wist je al) en zorgen voor een goed, constant teugelcontact. En tja, de grootste dooddoener: je leert dit het beste met les.