Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, NadjaNadja, Neonlight, Sica, C_arola
schoentje schreef:kan hij aan de longe wel in de linkergalop aanspringen? anders dat heel vaak doen, hij kan nog wat moeite hebben met het ruitergewicht.
als je aangalopeerd vraag dan niet te veel stelling en ga niet naar binnen hangen, maar breng eerder een klein beetje gwicht op je buiten been, op die manier maak je de binnenkant vrij om grotere passen te maken, om de benen naar voren te brengen en zo dus in de goede galop aan te springen.
Als je te veel stelling naar binnen vraagt en het gewicht opop de binnenkant brengt kan een jong paard zelfs niet in de goede galop aanspringen.
succes
kennyh schreef:Hoi.
Als alle tips niet mochten helpen kun je wellicht de dierenarts er eens naar laten kijken aangezien hij aan de longe ook problemen heeft. Het kan namelijk zijn dat hij wellicht last heeft van ataxie (verlaming van de achterhand). Een paard dat ik kende had ook dat probleem in de galop en uiteindelijk werd er ataxie geconstateerd. (helaas voor dit paard was er geen oplossing) Succes
vind het fijn dat je meedenkt maar heb het paard nu een