maar ben toch wel benieuwd.
als ik Zenith losgooi, kan die ontzettend mooi strekken, maar hoe laat je hem dat nou doen onder het zadel?
.xxx
Moderators: Essie73, Coby, balance, Firelight, Dyonne, Neonlight, Sica, NadjaNadja, C_arola
.
ricy schreef:ja dat is een kwestie van ofenen!!!!!
Sisim schreef:ricy schreef:ja dat is een kwestie van ofenen!!!!!
Juist... maar als je de hulpen niet kent??
Dat komt toch nog voor uitgestrekte drafloveshadow schreef:'t klinkt misschien raar, maar ik heb geleerd dat je een paard pas kunt laten strekken als hij goed verzameld is.
Lins_Vetra schreef:Dat is mij idd ook verteld. Uitgestrekte draf is een explosie die van achter uit komt. Eerst rij je je paard zo terug, dat hij net een harmonika lijkt, daarna gas geven. Natuurlijk geen schop en gaan, maar meer teugel geven en rustig opbouwen naar het strekken. Uhm.. volgens mij komt het er zo verrot uit, maar ik kan het ff niet zo gauw anders uitleggen
Met kleine stukjes proberen. Maar doe niks op eigen houtje. Doe het samen met je instructeur/instructrice.
fransheijs schreef:Strekken is een verruiming en geen versnelling!
Veel succes. Lins_Vetra schreef:fransheijs schreef:Strekken is een verruiming en geen versnelling!
Daar heb je gelijk in, maar wat ik probeer te zeggen is dat je dus eerst verzameld (heel erg terug) moet rijden en daarna die explosie van achter moet krijgen.
mariska75 schreef:Het ritme van de draf moet gelijk blijven aan die van de arbeidsdraf of verzamelde draf, maar de passen worden groter. Dus leg je meer afstand af in de zelfde tijd, dus is het ook een versnelling anders zou je paard het ritme vertragen.